Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 "Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 309 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7774 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 "Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4028 тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мәртөк аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бiрлесіп (келiсiм бойынша), Мәртөк ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгiленсiн.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мәртөк ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мәртөк ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк ауданының әкімі Е. Кенжеханұлы
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 309 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 қаулысымен бекітілген
Мәртөк ауданы аумағында барлық кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекен атаулары
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Мәртөк ауылдық округі
1
Мәртөк ауылы
"Дос" сауда үйі алдындағы стенді Н. Байғанин көшесі № 118
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәртөк аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны алдындағы стенді, Н. Байғанин көшесі № 121
2
Қазан ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазан жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Орталық көшесі № 56 Б
Аққұдық ауылдық округі
3
Вознесеновка ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Вознесеновка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Б.Момышұлы көшесі № 13

О внесении изменений в постановление акимата Мартукского района от 3 сентября 2014 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов"
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 8 декабря 2020 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2020 года № 7774
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мартукского района от 3 сентября 2014 года № 309 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4028, опубликованное 11 сентября 2014 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Мартукской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мартукского района согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мартукского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартукского района Е. Кенжеханұлы
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 8 декабря 2020 года № 309
Утверждено постановлением акимата Мартукского района от 3 сентября 2014 года № 309
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мартукского района
Наименования населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Мартукский сельский округ
1
село Мартук
Стенд перед торговым домом "Дос", улица Н. Байганина № 118
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мартукский районный дом культуры" государственного учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Н. Байганина № 121
2
село Казан
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Казанская общеобразовательная основная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Орталык № 56 Б
Аккудукский сельский округ
3
село Вознесеновка
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Вознесеновского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" , улица Б.Момышулы № 13

"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Вознесеновка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Есет батыр көшесі № 18/1
4
Достық ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Достық ауылдық кітапханасының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Б.Момышұлы көшесі № 19 А
5
Первомайка ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Первомайка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, И.Тайманов көшесі № 14
6
Жаңажол ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Жаңажол ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ы.Алтынсарин көшесі № 56
Байнассай ауылдық округі
7
Байнассай ауылы
"Луч" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты алдындағы стенді, Орталық көшесі № 1
8
Ақмоласай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Ақмоласай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ә.Молдағұлова көшесі № 24
Байторысай ауылдық округі
9
Байторысай ауылы
"Мәртөк ауданының Байторысай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Жеңіс көшесі № 12
Жайсаң ауылдық округі
10
Жайсаң ауылы
"Жайсаң арнайы білім беретін ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Қ.Медетов көшесі, 34 А
Қарашай ауылдық округі
11
Қаратаусай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қаратаусай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Квиндта көшесі № 20
12
Аққайын ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Аққайын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Ақбұлақ көшесі № 1 А
Қаратоғай ауылдық округі
13
Қаратоғай ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қаратоғай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Болашақ көшесі, № 2 А
Қызылжар ауылдық округі
14
Қызылжар ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қызылжар ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, 10 жыл Астана көшесі № 3
15
Бөрте ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Бөрте жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Абай көшесі № 32
16
Шевченко ауылы

Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Вознесеновская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Есет батыра № 18/1
4
село Достык
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия библиотеки села Достык государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Б. Момышулы № 19 А
5
село Первомайка
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Первомайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица И. Тайманова № 14
6
село Жанажол
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Жанажолского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ы. Алтынсарина № 56
Байнассайский сельский округ
7
село Байнассай
Перед зданием товарищество с ограниченной ответственностью "Луч", улица Орталык № 1
8
село Акмоласай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Акмоласайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица А.Молдагуловой № 24
Байторысайский сельский округ
9
село Байторысай
Стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Байторысайского сельского округа Мартукского района" улица Женис № 12
Жайсанский сельский округ
10
село Жайсан
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жайсанская специальная образовательная организация", улица К.Медетова № 34 А
Карачаевский сельский округ
11
село Каратаусай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Каратауского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Квиндта № 20
12
село Аккайын
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккайынская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Акбулак № 1 А
Каратогайский сельский округ
13
село Каратогай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Каратогайская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Болашак № 2 А
Кызылжарский сельский округ
14
село Кызылжар
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Кызылжарского сельского клуба государственного учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица 10 лет Астане № 3
15
село Борте
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Бортинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Абай № 32
16
село Шевченко

"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Шевченко Шевченко жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, 10 жыл Астана көшесі № 4
Құрмансай ауылдық округі
17
Кұрмансай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Құрмансай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ы.Алтынсарин көшесі № 15
18
Шаңды ауылы
Медициналық пункт ғимараты алдындағы стенді, Есет батыр көшесі № 29
19
Егізата ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Егізата жалпы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Ә.Молдағұлова көшесі № 12
Тәңірберген ауылдық округі
20
Саржансай ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саржансай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Достық көшесі № 30
21
Кенсахара ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттің мекемесінің "Кеңсахара жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Болашақ көшесі № 17
Сарыжар ауылдық округі
22
Сарыжар ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Жаңа қоныс көшесі № 70
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Сарыжар ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, А.Иманов көшесі № 10 А
Хазірет ауылдық округі
23
Хазірет ауылы
"БерҰзовка" шаруа қожалығы алдындағы стенді, Жастар көшесі № 25
Родников ауылдық округі
24
Родников ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Родниковка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ю.Гагарин көшесі № 12

Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Шевченковская общеобразовательная основная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица 10 лет Астане № 4
Курмансайский сельский округ
17
село Курмансай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Курмансайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ы. Алтынсарина № 15
18
село Шанды
Стенд перед зданием медицинского пункта, улица Есет батыра № 29
19
село Егизата
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Егизатинская общеобразовательная начальная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица А.Молдагуловой № 12
Танирбергенский сельский округ
20
село Саржансай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Саржансайская общеобразовательня средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Достык № 30
21
село Кенсахара
Стенд перед зданием коммунальным государственным учреждением "Кенсахаринская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Болашак № 17
Сарыжарский сельский округ
22
село Сарыжар
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сарыжарская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Жана коныс № 70
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Сарыжарского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица А.Иманова № 10 А
Хазретовский сельский округ
23
село Хазретовка
Стенд перед крестьянским хозяйством "БерҰзовка", улица Жастар № 25
Родниковский сельский округ
24
село Родников
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Родниковского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ю.Гагарина № 12