2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 434 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7867 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 822 922,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 195 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 351 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 269 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 616 988,6 мың теңге;
2) шығындар – 10 550 630,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 120 992,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 178 623,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57 631 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -848 700,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 848 700,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 178 623,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57 631 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727 708,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 15.12.2021 № 79 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне келесі түсімдер есепке алынатыны ескерілсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды, өсімпұлдарды, санкцияларды, өндіріп алуларды қоспағанда, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер.

Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2021-2023 годы
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2020 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2020 года № 7867
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 822 922,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 195 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 351 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 269 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 616 988,6 тысяч тенге;
2) затраты – 10 550 630,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 992,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 178 623,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 57 631 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -848 700,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 848 700,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 178 623,3 тысяч тенге;
погашение займов – 57 631 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 727 708,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 15.12.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступление за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета, за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов;
другие неналоговые поступления;
поступления от продажи основного капитала.

3. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 917 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 34 302 теңге.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 4 741 000 мың теңге сомасында көзделсін.
5. Аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық бюджеттерге берілетін субвенциялар көлемі 334 748 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Аққұдық ауылдық округіне – 20 531 мың теңге;
Байнассай ауылдық округіне – 17 659 мың теңге;
Байторысай ауылдық округіне – 19 264 мың теңге;
Жайсан ауылдық округіне – 30 321 мың теңге;
Қарашай ауылдық округіне – 14 352 мың теңге;
Қаратоғай ауылдық округіне – 19 190 мың теңге;
Құрмансай ауылдық округіне – 17 810 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округіне – 20 601 мың теңге;
Мәртөк ауылдық округіне – 89 800 мың теңге;
Родниковка ауылдық округіне – 19 395 мың теңге;
Тәңірберген ауылдық округіне – 20 552 мың теңге;
Сарыжар ауылдық округіне – 29 565 мың теңге;
Хазірет ауылдық округіне – 15 708 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан және республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер және даму үшін трансферттер түсімі ескерілсін:
Мәртөк ауданы Саржансай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 31 660 мың теңге;
Мәртөк ауданы Саржансай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық су құбырының құрылысына – 426 101 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық су құбырының құрылысына – 406 670 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында су құбыры желілерінің құрылысына – 594 516 мың теңге;
Мәртөк ауданы Кенсахара ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық газ құбырының құрылысына – 97 075 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық газ құбырының құрылысына – 112 658 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 197 060 мың теңге;

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы" установлено:
с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 4 741 000 тысяч тенге.
5. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в сельские бюджеты в сумме 334 748 тысяч тенге, в том числе:
Аккудыкскому сельскому округу – 20 531 тысяч тенге;
Байнассайскому сельскому округу – 17 659 тысяч тенге;
Байторысайскому сельскому округу – 19 264 тысяч тенге;
Жайсанскому сельскому округу – 30 321 тысяч тенге;
Карачаевскому сельскому округу – 14 352 тысяч тенге;
Каратогайскому сельскому округу – 19 190 тысяч тенге;
Курмансайскому сельскому округу – 17 810 тысяч тенге;
Кызылжарскому сельскому округу – 20 601 тысяч тенге;
Мартукскому сельскому округу – 89 800 тысяч тенге;
Родниковскому сельскому округу – 19 395 тысяч тенге;
Танирбергенскому сельскому округу – 20 552 тысяч тенге;
Сарыжарскому сельскому округу – 29 565 тысяч тенге;
Хазретовскому сельскому округу – 15 708 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из Национального фонда Республики Казахстан и республиканского бюджета в следующих размерах:
на строительство электролиний новой застройки села Саржансай Мартукского района – 31 660 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального водопровода новой застройки села Саржансай Мартукского района – 426 101 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального водопровода новой застройки села Казан Мартукского района – 406 670 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей новой застройки села Каратогай Мартукского района – 594 516 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального газопровода новой застройки села Кенсахара Мартукского района – 97 075 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального газопровода новой застройки села Казан Мартукского района – 112 658 тысяч тенге;
на строительство электролинии новой застройки села Казан Мартукского района – 197 060 тысяч тенге;

Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 358 653 мың теңге;
Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында екіпәтерлі жалдамалы коммуналдық үйлер құрылысына – 200 023 мың теңге;
Мәртөк ауданы Кенсахара ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 175 000 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 20 597 мың теңге;
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 6 308 мың теңге;
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге – 10 321 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 2 762 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 471 мың теңге;
протездік-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз етуге – 308 мың теңге;
сурдотехникалық құралдармен қамтамасыз етуге – 175 мың теңге;
тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз етуге – 4 188 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдарымен (кресло-арбалар) қамтамасыз етуге – 233 мың теңге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 210 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 182 480 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жұмыс жалақысына қосымша ақы белгілеуге – 4 104 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 26 209 теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 134 326 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 346 247 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 21 470 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 15.12.2021 № 79 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен кредиттер түсімі мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 178 623,3 мың теңге сомасында ескерілсін.

на строительство электролинии новой застройки села Каратогай Мартукского района – 358 653 тысяч тенге;
на строительство двухквартирных арендных коммунальных жилых домов в селе Мартук Мартукского района – 200 023 тысяч тенге;
на строительство электролинии новой застройки села Кенсахара Мартукского района – 175 000 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 20 597 тысяч тенге;
на обеспечение гарантированного социального пакета детям – 6 308 тысяч тенге;
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и на дому – 10 321 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 762 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 471 тысяч тенге;
на обеспечение протезно-ортопедическими средствами – 308 тысяч тенге;
на обеспечение сурдотехническими средствами – 175 тысяч тенге;
на обеспечение тифлотехническими средствами – 4 188 тысяч тенге;
на обеспечение специальными средствами передвижения (кресло-коляски) – 233 тысяч тенге;
на субсидирование затрат работодателя на создание социальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 210 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 182 480 тысяч тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты – 4 104 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 26 209 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 134 326 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 346 247 тысяч тенге;
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 21 470 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 15.12.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 178 623,3 тысяч тенге.

Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 04.11.2021 № 61 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттер түсімі көзделсін, оның ішінде:
Мәртөк ауданы Саржансай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық су құбырының құрылысына – 47 345 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық су құбырының құрылысына – 45 186 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында су құбыры желілерінің құрылысына – 59 685 мың теңге;
Мәртөк ауданы Кенсахара ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық газ құбырының құрылысына – 9 690 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық газ құбырының құрылысына – 11 260 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қазан ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 21 896 мың теңге;
Мәртөк ауданы Қаратоғай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 35 847 мың теңге;
Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында екіпәтерлі жалдамалы коммуналдық үйлер құрылысына – 15 135 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 7 666 мың теңге;
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 699 мың теңге;
оқу пунктін күтіп ұстауға – 3 464 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 1 877 мың теңге;
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге – 10 840 теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 13 537 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 183 628 мың теңге;
Мәртөк ауданы Кенсахара ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 1 000 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 34 981 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 7 056 мың теңге;
еступротездеу қызметтеріне – 60 мың теңге;
көмекшi компенсаторлық құралдарға – 195 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдарына – 717 мың теңге;
протездік-ортопедиялық құралдарға – 3 000 мың теңге;
Мәртөк ауданы Құмсай ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 100 мың теңге;
Мәртөк ауданы Родниковка ауылындағы жаңа құрылыс аумағында электр желілерінің құрылысына – 100 мың теңге;
Мәртөк ауданы Родниковка ауылындағы жаңа құрылыс аумағында ішкікварталдық газ құбырының құрылысына – 100 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 100 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 04.11.2021 № 61 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на строительство внутриквартального водопровода новой застройки села Саржансай Мартукского района – 47 345 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального водопровода новой застройки села Казан Мартукского района – 45 186 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей новой застройки села Каратогай Мартукского района – 59 685 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального газопровода новой застройки села Кенсахара Мартукского района – 9 690 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального газопровода новой застройки села Казан Мартукского района – 11 260 тысяч тенге;
на строительство электролинии новой застройки села Казан Мартукского района – 21 896 тысяч тенге;
на строительство электролинии новой застройки села Каратогай Мартукского района – 35 847 тысяч тенге;
на строительство двухквартирных арендных коммунальных жилых домов в селе Мартук Мартукского района – 15 135 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 7 666 тысяч тенге;
на обеспечение гарантированного социального пакета детям – 699 тысяч тенге;
на содержание учебного пункта – 3 464 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 1 877 тысяч тенге;
на содействие занятости населения – 10 840 тысяч тенге;
на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 13 537 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 183 628 тысяч тенге;
на строительство электролиний новой застройки села Кенсахара Мартукского района – 1 000 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 34 981 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 7 056 тысяч тенге;
на услуги по слухопротезированию – 60 тысяч тенге;
на вспомогательные компенсаторные средства – 195 тысяч тенге;
на специальные средства передвижения – 717 тысяч тенге;
на протезно-ортопедические средства – 3 000 тысяч тенге;
на строительство электролиний новой застройки села Кумсай Мартукского района – 100 тысяч тенге;
на строительство электролиний новой застройки села Родниковка Мартукского района – 100 тысяч тенге;
на строительство внутриквартального газопровода новой застройки села Родниковка Мартукского района – 100 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 100 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 15.12.2021 № 79 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 17 340 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Абдуллин
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов

Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 15.12.2021 № 79 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 17 340 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Абдуллин
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов