Мұғалжар аудандық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 460 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7217 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6611 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14 311 996,4" сандары "14 102 018,4" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер - "9 278 898,0" сандары "9 278 845,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "15 276,0" сандары "15 329,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "4 989 322,4" сандары "4 779 344,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "15 924 885,5" сандары "15 714 907,5" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
16) тармақшасында:
"29 525,0" сандары "33 671,0" сандарымен ауыстырылсын;
17) тармақшасында:
"126 435," сандары "0,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
4) тармақшасында:
"69 911,0" сандары "0,0" сандарымен ауыстырылсын;
14) тармақшасында:
"516 304,0" сандары "509 760,0" сандарымен ауыстырылсын;
24) тармақшасында:
"203 541,0" сандары "198 452,0" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
8) тармақшасында:
"51 633,0" сандары "51 527,0" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшасында:
"27 613,0" сандары "24 839,0" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақшасында:
"4 750,0" сандары "1 503,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 22 июня 2020 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2020 года № 7217. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6611, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14 311 996,4" заменить цифрами "14 102 018,4";
налоговые поступления – цифры "9 278 898,0" заменить цифрами "9 278 845,0";
не налоговые поступления – цифры "15 276,0" заменить цифрами "15 329,0";
поступления трансфертов – "4 989 322,4" заменить цифрами "4 779 344,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 924 885,5" заменить цифрами "15 714 907,5";
в пункте 6:
в подпункте 16):
цифры "29 525,0" заменить цифрами "33 671,0";
в подпункте 17):
цифры "126 435,0" заменить цифрами "0,0";
в пункте 8:
в подпункте 4):
цифры "69 911,0" заменить цифрами "0,0";
в подпункте 14):
цифры "516 304,0" заменить цифрами "509 760,0";
в подпункте 24):
цифры "203 541,0" заменить цифрами "198 452,0";
в пункте 9:
в подпункте 8):
цифры "51 633,0" заменить цифрами "51 527,0";
в подпункте 11):
цифры "27 613,0" заменить цифрами "24 839,0";
в подпункте 12):
цифры "4 750,0" заменить цифрами "1 503,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымы № 460 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
Н. Сарсенов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 22 июня 2020 года № 460