Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Мұғалжар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 213 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 7323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Мұғалжар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Мұғалжар ауданы бойынша жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі
А. Шериязданов
Мұғалжар ауданы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Мұғалжар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Мугалжарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 12 августа 2020 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 августа 2020 года № 7323
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов по Мугалжарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений по Мугалжарскому району" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района
А. Шериязданов
Приложение к постановлению
акимата Мугалжарского района
Схема пастбищеоборотов по Мугалжарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ