Мұғалжар аудандық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 471 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 тамызда № 7337 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6611 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "14 102 018,4" сандары "14 344 845,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "4 779 344,4" сандары "5 022 171,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "15 714 907,5" сандары "15 957 734,5" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
26) тармақшасында:
"43 128,0" сандары "10 906,0" сандарымен ауыстырылсын;
29) тармақшасында:
"51 200,0" сандары "273 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 32) тармақшамен толықтырылсын:
"32) жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер – 32 222,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Д. Мурзатаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 17 августа 2020 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 августа 2020 года № 7337. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6611, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14 102 018,4" заменить цифрами "14 344 845,4";
поступления трансфертов – "4 779 344,4" заменить цифрами "5 022 171,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 714 907,5" заменить цифрами "15 957 734,5";
в пункте 8:
в подпункте 26):
цифры "43 128,0" заменить цифрами "10 906,0";
в подпункте 29):
цифры "51 200,0" заменить цифрами "273 000,0";
дополнить подпунктом 32) следующего содержания:
"32) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды– 32 222,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
Д. Мурзатаев
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата

162 605,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58 366,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
56 743,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 351,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 436,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 436,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 467,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 600,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 000,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 369,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 049 850,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
596 741,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118 120,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
115 120,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 684,5
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
145 684,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
332 937,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
26 649,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
264 288,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
42 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 403 144,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 390 654,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
51 930,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 181,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
23 016,7
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
885 028,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

162 605,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 366,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 743,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 351,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 436,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 436,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 467,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 600,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 000,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 369,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 049 850,2
1
Жилищное хозяйство
596 741,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118 120,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
115 120,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 684,5
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
145 684,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
332 937,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
26 649,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
264 288,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
42 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 403 144,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 390 654,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
51 930,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 181,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
23 016,7
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
885 028,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах