Мұғалжар аудандық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қазандағы № 504 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7588 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6611 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "14 344 845,4" сандары "14 064 279,4" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдері – "9 278 845,0" сандары "9 245 519,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "15 329,0" сандары "24 569,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "28 500,0" сандары "52 586,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "5 022 171,4" сандары "4 741 605,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "15 957 734,5" сандары "15 571 900,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "972 172,0" сандары "897 408,9" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "985 327,0" сандары "910 563,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "- 2 585 061,1" сандары "-2 405 029,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "2 585 061,1" сандары "2 405 029,9" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі – "2 486 489,3" сандары "2 306 458,1" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу – "0,0" сандары "13 155,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
7) тармақшасында:
"94 231,0" сандары "53 893,0" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшасында:
"106 464,0" сандары "136 464,0" сандарымен ауыстырылсын;
18) тармақшасында:
"47 718,0" сандары "43 478,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
7) тармақшасында:
"15 755,5" сандары "15 748,5" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 октября 2020 года № 504. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7588. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6611, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14 344 845,4" заменить цифрами "14 064 279,4";
налоговые поступления – цифры "9 278 845,0" заменить цифрами "9 245 519,0";
неналоговые поступления – цифры "15 329,0" заменить цифрами "24 569,0";
поступления от продажи основного капитала – цифры "28 500,0" заменить цифрами "52 586,0";
поступления трансфертов – "5 022 171,4" заменить цифрами "4 741 605,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 957 734,5" заменить цифрами "15 571 900,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "972 172,0" заменить цифрами "897 408,9";
бюджетные кредиты – цифры "985 327,0" заменить цифрами "910 563,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-2 585 061,1" заменить цифрами "-2 405 029,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "2 585 061,1" заменить цифрами "2 405 029,9";
поступления займов – цифры "2 486 489,3" заменить цифрами "2 306 458,1";
погашение займов – цифры "0,0" заменить цифрами "13 155,0";
в пункте 6:
в подпункте 7):
цифры "94 231,0" заменить цифрами "53 893,0";
в подпункте 11):
цифры "106 464,0" заменить цифрами "136 464,0";
в подпункте 18):
цифры "47 718,0" заменить цифрами "43 478,0";
в пункте 8:
в подпункте 7):
цифры "15 755,5" заменить цифрами " 15 748,5";
в подпункте 8):

2 653,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
162 605,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 866,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
66 340,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 740,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 736,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 736,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 167,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 600,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 600,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 369,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 984 160,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
593 622,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115 683,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
112 683,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 684,5
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
145 684,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
332 255,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
23 189,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
267 066,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
42 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 358 703,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 348 603,8
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
88 730,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
680,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

2 653,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
162 605,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 866,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
66 340,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 740,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 736,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 736,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 167,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 600,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 600,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 369,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 984 160,0
1
Жилищное хозяйство
593 622,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115 683,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
112 683,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 684,5
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
145 684,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
332 255,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
23 189,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
267 066,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
42 000,0
2
Коммунальное хозяйство
1 358 703,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 348 603,8
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
88 730,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
680,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй -коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 985,6
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
24 985,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95 362,1
1
Ауыл шаруашылығы
61 497,8
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
61 497,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 234,8
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 800,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
500,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 046,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
28 917,0
6
Жер қатынастары
25 237,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 237,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 091,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 146,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8 627,3
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8 627,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 627,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 351,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 351,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 351,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 351,0
12
Көлiк және коммуникация
973 449,6
1
Автомобиль көлiгi
973 449,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
973 449,6
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
313 434,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 985,6
036
Развитие газотранспортной системы
24 985,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95 362,1
1
Сельское хозяйство
61 497,8
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
61 497,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
25 234,8
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 800,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
500,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 046,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
28 917,0
6
Земельные отношения
25 237,0
463
Отдел земельных отношений района (города областногозначения)
25 237,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 091,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 146,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8 627,3
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8 627,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 627,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 351,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 351,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 351,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31 351,0
12
Транспорт и коммуникации
973 449,6
1
Автомобильный транспорт
973 449,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
973 449,6
022
Развитие транспортной инфраструктуры
313 434,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов