Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 395 "2020-2022 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 517 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 7675 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 395 "2020-2022 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6759 тіркелген, 2020 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "56 350,0" сандары "57 264,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "54 038,0" сандары "54 952,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "114 871,8" сандары "114 297,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-58 521,8" сандары "-57 033,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "58 521,8" сандары "57 033,7" сандарымен ауыстырылсын.
қарыздар түсімі – "58 521,8" сандары "57 033,7" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 395 "Об утверждении бюджета Журынского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2020 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 ноября 2020 года № 7675. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 395 "Об утверждении бюджета Журынского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6759, опубликованное 27 января 2020 года эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "56 350,0" заменить цифрами "57 264,0";
поступление трансфертов – цифры "54 038,0" заменить цифрами "54 952,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "114 871,8" заменить цифрами "114 297,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "- 58 521,8" заменить цифрами "- 57 033,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "58 521,8" заменить цифрами "57 033,7";
поступление займов – цифры "58 521,8" заменить цифрами "57 033,7".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы
Р. Мусенова

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова