2021-2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 544 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 7908 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 656 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
трансферттер түсімі – 59 073 мың теңге;
2) шығындар – 64 431,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 775,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 775,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 775,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 108 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес:

Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2021 года № 7908. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 656 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 073 тысяч тенге;
2) затраты – 64 431,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 775,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 775,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 775,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 06.12.2021 № 108 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы" установлено:

2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 917 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 34 302 теңге болып белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 47 145,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
3. Утвердить на 2021 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Енбекского сельского округа в сумме 47 145,0 тысяч тенге.

4. "Мұғалжар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 544 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті

4. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинский области.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 544
Бюджет Енбекского сельского округа на 2021 год