Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 432 "2020-2022 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 мамырдағы № 478 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 7150 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 432 "2020-2022 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6738 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер - "200 045" сандары "142 331" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "187 025" сандары "129 311" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар - "204 326,8" сандары "204 317,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профицит) - "-4 281,8" сандары "-61 986,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "4 281,8" сандары "61 986,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"57 714" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Саркөл ауылдық округ бюджетіне Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 57 704,5 мың теңге қарыздар түсімі көзделсін.
Аталған қарыздар түсімі сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Б. Отарбаев
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 мамырдағы
№ 478 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтары
№ 432 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 432 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2020 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2020 года № 7150. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 432 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6738, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "200 045" заменить цифрами "142 331";
поступления трансфертов - цифры "187 025" заменить цифрами "129 311";
в подпункте 2):
затраты - цифры "204 326,8" заменить цифрами "204 317,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-4281,8" заменить цифрами "-61 986,3"
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -цифры "4 281,8" заменить цифрами "61 986,3";
в пункте 7:
цифры "57 714" заменить цифрой "0";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете Саркульского сельского округа поступление займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 57 704,5 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм займов определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Б. Отарбаев
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата
от 27 мая 2020 года № 478
Приложение 1 к решению
Темирского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 432
Бюджет Саркульского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы