Шұбарқұдық кентінің атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 43 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 6874 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылдың 19 желтоқсандағы қорытындысының негізінде және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Шұбарқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданының Шұбарқұдық ауылдық округінің Шұбарқұдық кентінің атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, Ө. Қалниязов;
2 схемалық картаға сәйкес, А. Оразбаев;
3 схемалық картаға сәйкес, А. Төребаев.
2. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Орыс тіліндегі 4 тармаққа өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық ауылдық округі әкімінің 27.11.2020 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шұбарқұдық ауылдық
округінің әкімі
Қ. Нұралы

О присвоении наименований безымянным улицам поселка Шубаркудык
Решение акима Шубаркудыкского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 12 марта 2020 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2020 года № 6874
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 19 декабря 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Шубаркудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам поселка Шубаркудык Шубаркудыкского сельского округа Темирского района:
У. Калниязова согласно схематической карте 1;
А. Оразбаева согласно схематической карте 2;
А. Торебаева согласно схематической карте 3.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шубаркудыкского сельского округа Темирского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Сноска. В пункт 4 на русском языке внесено изменения, текст на казахском языке не меняется решением акима Шубаркудыкского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 27.11.2020 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Аким Шубаркудыкского сельского округа Қ. Нұралы