Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 373 "2020-2022 жылдарға арналған Қайынды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 399 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6983 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 373 "2020-2022 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6659 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер
"14 968" сандары "20 744" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі:
"13 733" сандары "19 458" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"14 968" сандары "20 744" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 373 "Об утверждении бюджета Кайындинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2020 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2020 года № 6983. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 373 "Об утверждении бюджета Кайындинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6659, опубликованное 15 января 2020 года в в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "14 968 " заменить цифрами "20 744";
в том числе:
поступление трансфертов:
цифры "13 733" заменить цифрами "19 458";
в подпункте 2):
затраты
цифры "14 968" заменить цифрами "20 744".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.