Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 441 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7410 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6655 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "550 780,4" сандары "555 821" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "539 063,4" сандары "544 104" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "555 254,1" сандары "590 075,7" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
2) тармақшасында:
"15 198" сандары "14 597,6" сандарымен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен түсетіні ескерілсін:
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 29781 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2020 года № 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2020 года № 7410. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6655, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "550 780,4" заменить цифрами "555 821";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "539 063,4" заменить цифрами "544 104";
в подпункте 2):
затраты – цифры "555 254,1" заменить цифрами "590 075,7";
в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "15 198" заменить цифрами "14 597,6".
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов:
29781 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.