Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 450 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 7580 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6631 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "8 611 874,3" сандары "8 431 807,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша – "13 873" сандары "15 188" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – "3 500" сандары "2 185" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша – "8 274 006,3" сандары "8 093 939,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 191 445,9" сандары "8 961 851,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру – "128 959" сандары "135 787,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "148 007" сандары "154 835,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-708 530,6" сандары "-665 831,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "708 530,6" сандары "665 831,4" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі – "640 923,1" сандары "598 223,9" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
2) тармақшасында:
"156 936" сандары "167 831" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"167 997" сандары "158 191" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
"3 001" сандары "2 700" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"118 226" сандары "126 032,4" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
1) тармақшасында:
"561 736" сандары "590 905" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
3) тармақшасында:
"5 123" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
8-1 тармақта:
бірінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 27 октября 2020 года № 450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2020 года № 7580. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6631, опубликованное 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "8 611 874,3" заменить цифрами "8 431 807,3",
в том числе по:
неналоговым поступлениям – цифры "13 873" заменить цифрами "15 188";
поступлениям от продажи основного капитала – цифры "3 500" заменить цифрами "2 185";
поступлениям трансфертов – цифры "8 274 006,3" заменить цифрами "8 093 939,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 191 445,9" заменить цифрами "8 961 851,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "128 959" заменить цифрами "135 787,6",
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "148 007" заменить цифрами "154 835,6";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "-708 530,6" заменить цифрами "-665 831,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "708 530,6" заменить цифрами "665 831,4";
поступление займов – цифры "640 923,1" заменить цифрами "598 223,9";
в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "156 936" заменить цифрами "167 831";
в подпункте 6):
цифры "167 997" заменить цифрами "158 191";
в подпункте 7):
цифры "3 001" заменить цифрами "2 700";
в пункте 6-1:
цифры "118 226" заменить цифрами "126 032,4";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "561 736" заменить цифрами "590 905";
в пункте 8:
в подпункте 3):
цифры "5 123" заменить цифрой "0";
в пункте 8-1:
в абзаце первом:

3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Жумырбаев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 450 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Жумырбаев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение к решению Уилского районного маслихата от 27 октября 2020 года № 450