Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 454 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 7686 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 367 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6655 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "555 821" сандары "595 801" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер – "10 472" сандары "11 026" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "1 245" сандары "691" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "544 104" сандары "584 084" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "590 075,7" сандары "629 077,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-4 473,7" сандары "-33 276,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "4 473,7" сандары "33 276,9" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"29 781" сандары "28 803,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Жумырбаев
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы
№ 454 шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2020 года № 7686. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 6 января 2020 года № 367 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6655, опубликованное 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "555 821" заменить цифрами "595 801";
в том числе:
налоговые поступления – цифры "10 472" заменить цифрами "11 026";
неналоговые поступления – цифры "1 245" заменить цифрами "691";
поступления трансфертов – цифры "544 104" заменить цифрами "584 084";
в подпункте 2):
затраты – цифры "590 075,7" заменить цифрами "629 077,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "-4 473,7" заменить цифрами "-33 276,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "4 473,7" заменить цифрами "33 276,9";
в пункте 6-1:
цифры "29 781" заменить цифрами "28 803,2".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Жумырбаев
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение к решению Уилского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 454