Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 463 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7808 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6631 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "8 431 807,3" сандары "8 184 079,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша – "8 093 939,3" сандары "7 846 208,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8 961 851,1" сандары "8 714 123,1" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
2) тармақшасында:
"167 831" сандары "140 922" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"158 191" сандары "153 191" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында:
"72 390" сандары "45 240" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшасында:
"7 390" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
10) тармақшасында:
"375 987" сандары "495 987" сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшасында:
"205 696" сандары "178 152" сандарымен ауыстырылсын;
12) тармақшасында:
"25 431" сандары "22 909" сандарымен ауыстырылсын;
13) тармақшасында:
"16 800" сандары "15 800" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ келесі мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 10 891 мың теңге.".
7 тармақта:
1) тармақшасында:
"590 905" сандары "601 475" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"353 891" сандары "348 553" сандарымен ауыстырылсын.
8 тармақта:
1) тармақшасында:
"195 433" сандары "164 971" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"24 728" сандары "20 128" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында:
"260 841" сандары "255 182" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
2) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнения в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7808. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6631, опубликованное 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "8 431 807,3" заменить цифрами "8 184 079,3",
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "8 093 939,3" заменить цифрами "7 846 208,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "8 961 851,1" заменить цифрами "8 714 123,1";
в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "167 831" заменить цифрами "140 922";
в подпункте 6):
цифры "158 191" заменить цифрами "153 191";
в подпункте 8):
цифры "72 390" заменить цифрами "45 240";
в подпункте 9):
цифры "7 390" заменить цифрой "0";
в подпункте 10):
цифры "375 987" заменить цифрами "495 987";
в подпункте 11):
цифры "205 696" заменить цифрами "178 152";
в подпункте 12):
цифры "25 431" заменить цифрами "22 909";
в подпункте 13):
цифры "16 800" заменить цифрами "15 800";
пункт 6 дополнить подпунктами 15) следующего содержания:
"15) 10 891 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.".
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "590 905" заменить цифрами "601 475";
в подпункте 2):
цифры "353 891" заменить цифрами "348 553".
в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры "195 433" заменить цифрами "164 971";
в подпункте 2):
цифры "24 728" заменить цифрами "20 128";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "260 841" заменить цифрами "255 182";
в пункте 10:
в подпункте 2):

"484 488" сандары "243 473" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшасында:
"11 847" сандары "9 547" сандарымен ауыстырылсын;
22) тармақшасында:
"10 783" сандары "10 779" сандарымен ауыстырылсын;
23) тармақшасында:
"29 200" сандары "25 968" сандарымен ауыстырылсын;
25) тармақшасында:
"11 838" сандары "11 771" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

цифры "484 488" заменить цифрами "243 473";
в подпункте 9):
цифры "11 847" заменить цифрами "9 547";
в подпункте 22):
цифры "10 783" заменить цифрами "10 779";
в подпункте 23):
цифры "29 200" заменить цифрами "25 968";
в подпункте 25):
цифры "11 838" заменить цифрами "11 771";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.