Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылы "Дархан-1" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 6851 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 22.05.2020 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 2-13/39 ұсынысы негізінде, Саралжын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылында орналасқан "Дархан-1" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Саралжын ауылдық округінің әкімі А. Мубараков

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Дархан-1" села Аккемер Саралжинского сельского округа Уилского района
Решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 6 марта 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2020 года № 6851. Утратило силу решением акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 22 мая 2020 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 22.05.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2020 года № 2-13/39, аким Саралжинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Дархан-1" расположенного в селе Аккемер Саралжинского сельского округа Уилского района в связи с выявлением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акимаСаралжинского сельского округа Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Саралжинского сельского округа А. Мубараков