Хромтау аудандық маслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 12 "Хромтау ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 467 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 7214 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 12 "Хромтау ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4926 тіркелген, 2016 жылғы 18 мамырда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихаты сессияның төрағасы
Е. Юшкевич
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

О признании утратившим силу решения Хромтауского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 12 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Хромтауском районе"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 16 июня 2020 года № 467. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 июня 2020 года № 7214
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 12 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4926, опубликованное от 18 мая 2016 года в газете "Хромтау").
2. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Хромтауского районного маслихата
Е. Юшкевич
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев