Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 410 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 475 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 7252 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 410 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6790 тіркелген, 2020 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер - "66 155,0" сандары "77 149,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "62 663,0" сандары "73 657,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "66 244,3" сандары "77 238,3" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу,сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 20 января 2020 года № 410 "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 29 июня 2020 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2020 года № 7252. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 31 января 2020 года № 410 "Об утверждении бюджета Акжарского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6790, опубликованное 31 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы - цифры "66 155,0" заменить цифрами "77 149,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "62 663,0" заменить цифрами "73 657,0";
в подпункте 2)
затраты - цифры "66 244,3" заменить цифрами "77 238,3".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:

1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу,сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 32 668 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Нуримов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 маусымдағы № 475 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Хромтауского районного маслихата
Ж. Нуримов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 29 июня 2020 года № 475