Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 494 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7357 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6629 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "11 642 588,3" сандары "11 785 653,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "6 855 361,3" сандары "6 998 426,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "13 685 998,4" сандары "13 785 914,4" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 августа 2020 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7357. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6629, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "11 642 588,3" заменить цифрами "11 785 653,3";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "6 855 361,3" заменить цифрами
"6 998 426,3";
в подпункте 2):
затраты- цифры "13 685 998,4" заменить цифрами "13 785 914,4".