Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 183 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 ақпандағы № 427 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 6823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 183 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-178 тіркелген, 2018 жылғы 29 наурыздағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
М. Ержанов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 183 "О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2020 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 февраля 2020 года № 6823
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 183 "О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-178, опубликованное 29 марта 2018 года в газете "Шалқар").
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
М. Ержанов
секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев