Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 416 "2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 451 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 416 "2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6703 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "116434,0" сандары "119465,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "105108,0" сандары "108139,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "116434,0" сандары "124660,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "0,0" сандары "-5195,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "0,0" сандары "5195,9" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "5195,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бозой ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру
тапсырысын іске асыруға – 77307,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге - 3031,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Бозой ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 416 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2020-2022годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 апреля 2020 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7012
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 416 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6703, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "116434,0" заменить цифрами "119465,0";
поступления трансфертов - цифры "105108,0" заменить цифрами "108139,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "116434,0" заменить цифрами "124660,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "0,0" заменить цифрами "-5195,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры
"0,0" заменить цифрами "5195,9";
используемые остатки бюджетных средств - цифры "0,0" заменить цифрами "5195,9";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Бозойского сельского округа на 2020 год из районного бюджета текущие целевые трансферты в следующих объемах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 77307,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 3031,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима Бозойского сельского округа.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Утегенов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев