Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020 - 2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" туралы шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 494 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 7238 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6687 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "757237,0" сандары "631334,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "66486,0" сандары "66638,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "1213,0" сандары "1061,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "689935,0" сандары "563635,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "766444,4" сандары "1071582,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "-9207,4" сандары "-440248,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - "9207,4" сандары "440248,2" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімдері – "0,0" сандары "431040,8" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
6 тармақта:
екінші абзацында:

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020 - 2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2020 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2020 года № 7238. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6687, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "757237,0" заменить цифрами "631334,0";
налоговые поступления – цифры "66486,0" заменить цифрами "66638,0";
неналоговые поступления – цифры "1213,0" заменить цифрами "1061,0";
поступления трансфертов – цифры "689935,0" заменить цифрами "563635,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "766444,4" заменить цифрами "1071582,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-9207,4" заменить цифрами "-440248,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "9207,4" заменить цифрами "440248,2";
поступление займов – цифры "0,0" заменить цифрами "431040,8";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 32668 тенге.";
в пункте 6:
в абзаце втором:

"51121,0" сандары "36951,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2020 жылға арналған Шалқар қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 431040,8 мың теңге сомасында бюджеттік кредит бөлінгені ескерілсін.";
7 тармақта:
бірінші абзацында:
"395824,0" сандары "357994,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

цифры "51121,0" заменить цифрами "36951,0";
абзац шестой исключить;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в Шалкарском городском бюджете на 2020 год за счет кредитов из областного бюджета поступление бюджетного кредита на средний ремонт автомобильных дорог в сумме 431040,8 тысяч тенге.";
в пункте 7):
в абзаце первом:
цифры "395824,0" заменить цифрами "357994,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 494 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 26 июня 2020 года № 494