Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 523 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 7415 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6687 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "631334,0" сандары "624389,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "66638,0" сандары "67395,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "1061,0" сандары "304,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "563635,0" сандары "556690,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "1071582,2" сандары "1069577,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "-440248,2" сандары "-445188,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - "440248,2" сандары "445188,1" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылдың 1 сәуірінен бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
7 тармақта:
бірінші абзацында:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2020 года № 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 сентября 2020 года № 7415. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6687, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "631334,0" заменить цифрами "624389,0";
налоговые поступления – цифры "66638,0" заменить цифрами "67395,0";
неналоговые поступления – цифры "1061,0" заменить цифрами "304,0";
поступления трансфертов – цифры "563635,0" заменить цифрами "556690,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "1071582,2" заменить цифрами "1069577,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-440248,2" заменить цифрами "-445188,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "440248,2" заменить цифрами "445188,1";
пункт 3 указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31183 теңге;
2020 жылдың 1 сәуірінен бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
текст на русском языке не меняется;
в пункте 7:
в абзаце первом:

"357994,0" сандары "351049,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

цифры "357994,0" заменить цифрами "351049,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.