Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 552 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7605 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6687 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "624389,0" сандары "610724,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "67395,0" сандары "66795,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "556690,0" сандары "543625,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "1069577,1" сандары "1042068,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "-445188,1" сандары "-431344,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитты пайдалану) – "445188,1" сандары "431344,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған Шалқар қалалық бюджетіне аудандық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 320139,0 мың теңге;
ағымдағы шығындарға және қаланы көркейтуге – 17234,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 552. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7605. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6687, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "624389,0" заменить цифрами "610724,0";
налоговые поступления – цифры "67395,0" заменить цифрами "66795,0";
поступления трансфертов – цифры "556690,0" заменить цифрами "543625,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "1069577,1" заменить цифрами "1042068,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-445188,1" заменить цифрами "-431344,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "445188,1" заменить цифрами "431344,3";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в Шалкарском городском бюджете на 2020 год поступление следующих текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 320139,0 тысяч тенге;
на текущие расходы и благоустройство города – 17234,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города Шалкар.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.