Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 584 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6610 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "14365154,8" сандары "13957156,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "3012422,0" сандары "2809394,4" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "5682,0" сандары "5523,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "11318883,8" сандары "11114071,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "15255473,4" сандары "14847475,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "424167,0" сандары "417661,0" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер – "429127,0" сандары "422621,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) – "-1314485,6" сандары "-1307979,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - "1314485,6" сандары "1307979,6" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімдері – "1032446,9" сандары "1025940,9" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
үшінші абзацында:
"121656,0" сандары "232792,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацында:
"85829,9" сандары "93978,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацында:
"84000,0" сандары "59501,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"70872,0" сандары "64667,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзацында:
"155184,0" сандары "88380,0" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацында:
"961828,0" сандары "906828,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацында:
"341192,0" сандары "320899,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацында:

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2020 года № 584. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 декабря 2020 года № 7750
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6610, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "14365154,8" заменить цифрами "13957156,8";
налоговые поступления – цифры "3012422,0" заменить цифрами "2809394,4";
неналоговые поступления – цифры "5682,0" заменить цифрами "5523,6";
поступления трансфертов – цифры "11318883,8" заменить цифрами "11114071,8";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15255473,4" заменить цифрами "14847475,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "424167,0" заменить цифрами "417661,0";
бюджетные кредиты – цифры "429127,0" заменить цифрами "422621,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-1314485,6" заменить цифрами "-1307979,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "1314485,6" заменить цифрами "1307979,6";
поступление займов – цифры "1032446,9" заменить цифрами "1025940,9";
в пункте 4-1:
в абзаце третьем:
цифры "121656,0" заменить цифрами "232792,0";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "85829,9" заменить цифрами "93978,3";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "84000,0" заменить цифрами "59501,0";
в абзаце третьем:
цифры "70872,0" заменить цифрами "64667,0";
абзац восьмой исключить;
в абзаце девятом:
цифры "155184,0" заменить цифрами "88380,0";
в абзаце десятом:
цифры "961828,0" заменить цифрами "906828,0";
в абзаце одинадцатом:
цифры "341192,0" заменить цифрами "320899,0";
в абзаце двенадцатом:

"28530,0" сандары "25135,0" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацында:
"11930,0" сандары "5424,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацында:
"140499,0" сандары "125825,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдарының педагогтеріне еңбекақысын ұлғайтуға – 5284,0 мың теңге.";
9 тармақта:
екінші абзацында:
"336533,0" сандары "337533,0" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
алтыншы абзацында:
"13561,0" сандары "11830,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

цифры "28530,0" заменить цифрами "25135,0";
в абзаце тринадцатом:
цифры "11930,0" заменить цифрами "5424,0";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "140499,0" заменить цифрами "125825,0";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение оплаты труда педагогам государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 5284,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "336533,0" заменить цифрами "337533,0";
в пункте 10:
в абзаце шестом:
цифры "13561,0" заменить цифрами "11830,0".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.

496315,7
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
60421,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
60421,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
586949,0
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
586949,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1313443,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1313443,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29898,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
41500,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
81287,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2764,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9820,6
023
Әдістемелік жұмыс
44392,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
358552,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
745228,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1033142,8
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
151557,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144179,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144179,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7378,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7378,0
2
Әлеуметтік көмек
846053,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
846053,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
541742,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15742,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
111760,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
73224,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну

496315,7
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
60421,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
60421,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
586949,0
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
586949,0
9
Прочие услуги в области образования
1313443,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1313443,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
29898,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
41500,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
81287,6
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2764,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9820,6
023
Методическая работа
44392,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
358552,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
745228,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1033142,8
1
Социальное обеспечение
151557,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144179,0
005
Государственная адресная социальная помощь
144179,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7378,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7378,0
2
Социальная помощь
846053,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
846053,8
002
Программа занятости
541742,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15742,4
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
111760,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73224,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 584 шешіміне 2 қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 404 шешіміне 5 қосымша
Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне 2020 жылға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі
мың теңге
Атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Елді мекендерді көркейтуге
Шалқар қаласы

Приложение 2 к решению Шалкарского районного маслихата от 30 ноября 2020 года № 584
Приложение 5 к решению Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 404
Объемы текущих целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения и сельских округов на 2020 год
тысяч тенге
Наименование
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
На благоустройство населенных пунктов
Город Шалкар