Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 423 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 595 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7764 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 423 "2020-2022 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6683 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық турдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "51368,3" сандары "53109,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "49584,0" сандары "51325,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "51368,3" сандары "53109,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацында:
"11975,0" сандары "13716,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 423 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2020 года № 595. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2020 года № 7764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 423 "Об утверждении бюджета Шалкарского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6683, опубликованное 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "51368,3" заменить цифрами "53109,3";
поступления трансфертов – цифры "49584,0" заменить цифрами "51325,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "51368,3" заменить цифрами "53109,3";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "11975,0" заменить цифрами "13716,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.