Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 39 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 6 ақпанда № 5421 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің күштері жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының ветеринария саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 416 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 тіркелген, 2015 жылдың 3 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Алматы облысының ветеринария саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" № 416 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 464 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4864 тіркелген, 2018 жылдың 26 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі "Алматы облысының ветеринария саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" № 416 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 5 шілдедегі № 276 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5206 тіркелген, 2019 жылдың 31 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 5 февраля 2020 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 февраля 2020 года № 5421
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области
Перечень некоторых постановлений акимата Алматинской области признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в области ветеринарии Алматинской области" от 15 сентября 2015 года № 416 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3482, опубликован 3 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 15 сентября 2015 года № 416 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в области ветеринарии Алматинской области" от 4 октября 2018 года № 464 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4864, опубликован 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 15 сентября 2015 года № 416 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в области ветеринарии Алматинской области" от 5 июля 2019 года № 276 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5206, опубликован 31 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).