Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 наурыздағы № 113 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 наурызда № 5442 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3753 болып тіркелген, 2016 жылдың 27 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;
2. Алматы облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 193 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3836 болып тіркелген, 2016 жылдың 12 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;
3. Алматы облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 193 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 9 қазандағы № 435 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 19 марта 2020 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2020 года № 5442
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после дня государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области
1. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере агропромышленного комплекса" от 16 февраля 2016 года № 76 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3753, опубликован 27 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 18 апреля 2016 года № 193 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3836, опубликован 12 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 18 апреля 2016 года № 193 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 9 октября 2019 года № 435 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликован 15 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

4. Алматы облысы әкімдігінің "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 17 наурыздағы № 120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4188 болып тіркелген, 2017 жылдың 3 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
5. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 120 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 10 қазандағы № 437 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2019 жылдың 14 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
6. Алматы облысы әкімдігінің "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 шілдедегі № 287 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4289 болып тіркелген, 2017 жылдың 25 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
7. Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 шілдедегі № 288 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4288 болып тіркелген, 2017 жылдың 25 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
8. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 шілдедегі "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 288 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 185 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4674 болып тіркелген, 2018 жылдың 14 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
9. Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 шілдедегі № 289 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4290 болып тіркелген, 2017 жылдың 25 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

4. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 17 марта 2017 года № 120 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4188, опубликован 3 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление от 17 марта 2017 года № 120 акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 10 октября 2019 года № 437 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5283, опубликован 14 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" от 12 июля 2017 года № 287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4289, опубликован 25 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" от 12 июля 2017 года № 288 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4288, опубликован 25 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 12 июля 2017 года № 288 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" от 20 апреля 2018 года № 185 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4674, опубликован 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" от 12 июля 2017 года № 289 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4290, опубликован 25 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

10. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 шілдедегі "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 289 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5110 болып тіркелген, 2019 жылдың 17 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
11. Алматы облысы әкімдігінің "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 09 қазандағы № 413 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4346 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
12. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 09 қарашадағы "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 413 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5150 болып тіркелген, 2019 жылдың 18 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
13. Алматы облысы әкімдігінің "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 қазандағы № 424 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4352 болып тіркелген, 2017 жылдың 17 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
14. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 424 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 18 қазандағы № 453 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5287 болып тіркелген, 2019 жылдың 25 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
15. Алматы облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 12 қазандағы № 425 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4351 болып тіркелген, 2017 жылдың 17 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

10. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 12 июля 2017 года № 289 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" от 10 апреля 2019 года № 133 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5110, опубликован 17 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
11. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" от 09 октября 2017 года № 413 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4346, опубликован 27 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 09 октября 2017 года № 413 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" от 31 мая 2019 года № 214 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5150, опубликован 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических" от 12 октября 2017 года № 424 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4352, опубликован 17 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 12 октября 2017 года № 424 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических" от 18 октября 2019 года № 453 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5287, опубликован 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
15. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" от 12 октября 2017 года № 425 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4351, опубликован 17 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

16. Алматы облысы әкімдігінің "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қазандағы № 434 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4354 болып тіркелген, 2017 жылдың 17 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
17. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қазандағы "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 434 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 217 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5158 болып тіркелген, 2019 жылдың 19 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
18. Алматы облысы әкімдігінің "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қазандағы № 435 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4355 болып тіркелген, 2017 жылдың 10 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
19. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 қазандағы "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 435 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5165 болып тіркелген, 2019 жылдың 18 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
20. Алматы облысы әкімдігінің "Астық қолхаттарын шығара отырып, қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қазандағы № 454 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4360 тіркелген, 2017 жылдың 24 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

16. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" от 17 октября 2017 года № 434 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4354, опубликован 17 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
17. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 октября 2017 года № 434 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" от 3 июня 2019 года № 217 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5158, опубликован 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
18. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" от 17 октября 2017 года № 435 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4355, опубликован 10 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
19. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 17 октября 2017 года № 435 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" от 3 июня 2019 года № 218 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5165, опубликован 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
20. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" от 24 октября 2017 года № 454 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4360, опубликован 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

21. Алматы облысы әкімдігінің "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қазандағы № 455 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4361 болып тіркелген, 2017 жылдың 24 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
22. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы "Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау), пестицидтерді (улы химикаттарды) өткізу, пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық тәсілдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 455 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 мамырдағы № 207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5144 болып тіркелген, 2019 жылдың 3 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
23. Алматы облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 25 қазандағы № 460 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2017 жылдың 24 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
24. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 15 мамырдағы № 191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5141 болып тіркелген, 2019 жылдың 5 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
25. Алматы облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 2 қарашадағы № 473 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

21. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" от 24 октября 2017 года № 455 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4361, опубликован 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
22. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 24 октября 2017 года № 455 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами" от 29 мая 2019 года № 207 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5144, опубликован 3 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
23. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" от 25 октября 2017 года № 460 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4363, опубликован 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
24. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 25 октября 2017 года № 460 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" от 15 мая 2019 года № 191 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5141, опубликован 5 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
25. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" от 2 ноября 2017 года № 473 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4385, опубликован 27 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

26. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қарашадағы "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 473 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 144 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5123 болып тіркелген, 2019 жылдың 2 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
27. Алматы облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4639 болып тіркелген, 2018 жылдың 20 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
28. Алматы облысы әкімдігінің "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 19 қазандағы № 497 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2018 жылдың 26 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
29. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қазанындағы "Акваөсіру (балық өсіру) өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 497 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 28 маусымдағы № 265 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 болып тіркелген, 2019 жылдың 12 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
30. Алматы облысы әкімдігінің "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 14 қазандағы № 439 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5286 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

26. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 2 ноября 2017 года № 473 "Об утверждении регламента государственной услуги субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" от 18 апреля 2019 года № 144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5123, опубликован 2 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
27. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 29 марта 2018 года № 140 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4639, опубликован 20 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
28. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 19 октября 2018 года № 497 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4868, опубликован 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
29. Постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 19 октября 2018 года № 497 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 28 июня 2019 года № 265 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5205, опубликован 12 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
30. Постановление акимата Алматинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" от 14 октября 2019 года № 439 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5286, опубликован 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);