Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 56-288 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 сәуірде № 5444 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 478 339 085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 31 015 154 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 525 926 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 227 957 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 445 570 048 мың теңге;
2) шығындар – 482 125 021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 87 676 513 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93 296 438 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 619 925 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 213 835 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1 213 835 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 92 676 284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 676 284 мың теңге.";
8-тармақтағы:
"89 140 011" саны "88 498 066" санына ауыстырылсын;
"46 294 308" саны "45 599 702" санына ауыстырылсын;
"4 151 372" саны "4 204 033" санына ауыстырылсын;
12-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. Алматы облысы бойынша 2020 жылға 89 187 292 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және салуға 10 367 292 мың теңге;
жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 78 820 000 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 19 марта 2020 года № 56-288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 апреля 2020 года № 5444
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 55-282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликован 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 478 339 085 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 015 154 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 525 926 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 227 957 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 445 570 048 тысяч тенге;
2) затраты – 482 125 021 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 676 513 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93 296 438 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 619 925 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 213 835 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 213 835 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 92 676 284 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 676 284 тысячи тенге.";
в пункте 8:
цифры "89 140 011" заменить на цифры "88 498 066";
цифры "46 294 308" заменить на цифры "45 599 702";
цифры "4 151 372" заменить на цифры "4 204 033";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Одобрить выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг по Алматинской области на 2020 год в сумме 89 187 292 тысячи тенге, в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья 10 367 292 тысячи тенге;
для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 78 820 000 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

"15. 2020 арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредиттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
азаматтарға "7-20-25" бағдарламасы бойынша бастапқы жарнасының бөлігін төлеу үшін әлеуметтік қолдауға;
жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін;
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға.
Көрсетілген кредитті аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бөлу Алматы облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
16-тармақтағы:
"1 117 049" саны "740 504" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:
"26 420 499" саны "27 356 004" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:

"15. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены кредиты районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе на:
реализацию мер социальной поддержки специалистов;
предоставление социальной поддержки гражданам на частичную оплату первоначального взноса по программе "7-20-25";
для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости;
проектирование и (или) строительство жилья.
Распределение указанных кредитов районным (городов областного значения) бюджетам определяются на основании постановления акимата Алматинской области.";
в пункте 16:
цифры "1 117 049" заменить на цифры "740 504";
в пункте 17:
цифры "26 420 499" заменить на цифры "27 356 004";
в пункте 18:

"523 967" саны "2 523 967" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы М. Умбетов
Алматы облыстық мәслихатының
хатшысы С. Дюсембинов

цифры "523 967" заменить на цифры "2 523 967".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата М. Умбетов
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 55-282 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-288 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 55-282 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2020 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 56-288 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2021 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

114 257
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
14 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
491 585
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 700
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 399 197
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
52 661
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 868 270
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 711 185
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 937 247
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
862 439
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 071 826
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
355 399
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
647 583
261
Облыстың білім басқармасы
747 438
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
632 497
037
Әлеуметтік сауықтандыру
114 941
271
Облыстың құрылыс басқармасы
26 500
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
26 500
2
Әлеуметтiк көмек
1 666 005
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 666 005
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 666 005
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 491 080
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 380 176
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 430
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 593
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

114 257
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
14 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
491 585
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 399 197
109
Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
52 661
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 868 270
1
Социальное обеспечение
4 711 185
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 937 247
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
862 439
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 071 826
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
355 399
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
647 583
261
Управление образования области
747 438
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
632 497
037
Социальная реабилитация
114 941
271
Управление строительства области
26 500
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
26 500
2
Социальная помощь
1 666 005
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 666 005
003
Социальная поддержка инвалидов
1 666 005
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 491 080
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 380 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117 430
007
Капитальные расходы государственного органа
2 593
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

122 627
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
621 176
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
89 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
152 697
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
61 056
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
29 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 513 836
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 880 602
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
15 268 459
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
100 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 260
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 182 175
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
527 097
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
20 640
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
63 780
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 846

122 627
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
621 176
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
89 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
152 697
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
61 056
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
29 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 513 836
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 880 602
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
15 268 459
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
100 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 260
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 182 175
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
527 097
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
20 640
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 780
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
76 846

2 401 403
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 271
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
469
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 220 683
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
21 980
13
Басқалар
17 339 122
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 416 355
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 416 355
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
375 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 640 975
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
299 229
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000
028
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
23 745
051
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 915 406
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
50 000
9
Басқалар
10 922 767
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 030 447
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 222 983
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 464
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
71 423
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 423
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 523 967
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 523 967
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
483 573
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

2 401 403
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 271
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
469
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 220 683
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
21 980
13
Прочие
17 339 122
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 416 355
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 416 355
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
375 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 640 975
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
299 229
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
23 745
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 915 406
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
50 000
9
Прочие
10 922 767
253
Управление здравоохранения области
2 030 447
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 222 983
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 464
256
Управление координации занятости и социальных программ области
71 423
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 423
257
Управление финансов области
2 523 967
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 523 967
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
483 573
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов