Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 60-315 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 1 қыркүйекте № 5633 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 55-282 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 568 621 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 29 924 640 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 405 543 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 15 970 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 537 275 427 мың теңге;
2) шығындар – 582 119 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77 718 593 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 83 338 518 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 619 925 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 213 835 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1 213 835 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 92 429 939 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 429 939 мың теңге.";
6-тармақтағы:
"136 650 275" саны "137 650 275" санына ауыстырылсын;
"136 150 275" саны "137 150 275" санына ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"165 773 241" саны "164 179 156" санына ауыстырылсын;
"58 700 537" саны "57 641 503" санына ауыстырылсын;
"223 652" саны "202 851" санына ауыстырылсын;
"3 601 670" саны "3 087 420" санына ауыстырылсын;
9-тармақтағы:
"34 275 655" саны "33 705 119" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 19 августа 2020 года № 60-315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 сентября 2020 года № 5633
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 55-282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликован 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 568 621 580 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 924 640 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 405 543 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 970 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 537 275 427 тысяч тенге;
2) затраты – 582 119 091 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 718 593 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 83 338 518 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 619 925 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 213 835 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 213 835 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 92 429 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 429 939 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифры "136 650 275" заменить на цифры "137 650 275";
цифры "136 150 275" заменить на цифры "137 150 275";
в пункте 8:
цифры "165 773 241" заменить на цифры "164 179 156";
цифры "58 700 537" заменить на цифры "57 641 503";
цифры "223 652" заменить на цифры "202 851";
цифры "3 601 670" заменить на цифры "3 087 420";
в пункте 9:
цифры "34 275 655" заменить на цифры "33 705 119";

"Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 570 536 мың теңге;" жолы алып тасталсын;
17-тармақтағы:
"26 888 918" саны "26 938 918" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

строку "развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года – 570 536 тысяч тенге;" исключить;
в пункте 17:
цифры "26 888 918" заменить на цифры "26 938 918".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы С. Муканов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дюсембинов
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 тамызы № 60-315 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 55-282 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2020 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата С. Муканов
Секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 19 августа 2020 года № 60-315
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от 13 декабря 2019 года № 55-282 "Об областном бюджете Алматинской области на 2020-2021 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2020 год
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124 057
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
14 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
491 585
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 700
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 024 674
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
44 416 530
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 020 478
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 991 886
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
878 198
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 094 793
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
355 399
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
663 496
261
Облыстың білім басқармасы
745 720
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
630 779
037
Әлеуметтік сауықтандыру
114 941
271
Облыстың құрылыс басқармасы
282 872
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
282 872
2
Әлеуметтiк көмек
1 705 034
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 705 034
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 705 034
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37 691 018
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
37 580 114
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 250
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 228
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
199 563
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

124 057
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
14 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
491 585
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 024 674
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
44 416 530
1
Социальное обеспечение
5 020 478
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 991 886
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
878 198
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 094 793
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
355 399
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
663 496
261
Управление образования области
745 720
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
630 779
037
Социальная реабилитация
114 941
271
Управление строительства области
282 872
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
282 872
2
Социальная помощь
1 705 034
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 705 034
003
Социальная поддержка инвалидов
1 705 034
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37 691 018
256
Управление координации занятости и социальных программ области
37 580 114
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
119 250
007
Капитальные расходы государственного органа
5 228
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
199 563
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

89 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
152 697
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
61 056
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
29 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 613 836
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 998 906
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 500 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
16 268 459
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
100 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 260
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 161 011
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
527 097
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
20 640
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
63 780
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
47 733
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 687 128
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту

89 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
152 697
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
61 056
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
29 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 613 836
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 998 906
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 500 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
16 268 459
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
100 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 260
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 161 011
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
527 097
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
20 640
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 780
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
47 733
271
Управление строительства области
3 687 128
020
Развитие объектов сельского хозяйства

3 577 824
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 271
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
469
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 397 104
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
21 980
13
Басқалар
21 739 152
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 475 277
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
9 475 277
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
375 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 615 725
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 361 899
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000
028
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
23 745
051
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 936 908
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
50 000
9
Басқалар
12 263 875
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 030 447
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 222 983
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
807 464
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
71 423
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 423
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 268 967
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 268 967
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
519 393
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

3 577 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
73 271
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
469
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 397 104
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
21 980
13
Прочие
21 739 152
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 475 277
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
9 475 277
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
375 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 615 725
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 361 899
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
23 745
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 936 908
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
50 000
9
Прочие
12 263 875
253
Управление здравоохранения области
2 030 447
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 222 983
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
807 464
256
Управление координации занятости и социальных программ области
71 423
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 423
257
Управление финансов области
2 268 967
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 268 967
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
519 393
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

261
Облыстың білім басқармасы
2 392 506
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 392 506
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
19 675 996
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
19 675 996
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 212 320
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
13 212 320
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
28 509 946
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
28 351 946
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
158 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
162 943
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
162 943
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 367 292
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 367 292
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 367 292
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
10 367 292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 278 298
1
Ауыл шаруашылығы
4 552 068
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 552 068
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 552 068
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
3 726 230
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 426 230
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
2 426 230
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 300 000
030
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру үшін мамандандырылған ұйымдарға кредит беру
1 300 000
13
Басқалар
739 217
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
739 217
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

261
Управление образования области
2 392 506
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 392 506
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
19 675 996
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
19 675 996
271
Управление строительства области
13 212 320
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
13 212 320
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
28 509 946
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
28 351 946
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
158 000
285
Управление физической культуры и спорта области
162 943
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
162 943
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 367 292
1
Жилищное хозяйство
10 367 292
271
Управление строительства области
10 367 292
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
10 367 292
За счет внутренних займов
10 367 292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 278 298
1
Сельское хозяйство
4 552 068
255
Управление сельского хозяйства области
4 552 068
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 552 068
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3 726 230
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 426 230
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
2 426 230
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 300 000
030
Кредитование специализированных организаций для реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары
1 300 000
13
Прочие
739 217
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
739 217
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области