Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 390 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 сәуірде № 5515 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5403 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 322 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 558 мың теңге;
трансферттер түсімі 299 308 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 152 009 мың теңге;
субвенциялар 147 299 мың теңге;
2) шығындар 341 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 033 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 851 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 255 мың теңге;
трансферттер түсімі 123 596 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 80 770 мың теңге;
субвенциялар 42 826 мың теңге;
2) шығындар 177 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 509 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 8 января 2020 года № 360 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 апреля 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 апреля 2020 года № 5515
В соответствии c пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 360 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5403, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 322 866 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 558 тысяч тенге;
поступления трансфертов 299 308 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 152 009 тысяч тенге;
субвенции 147 299 тысяч тенге;
2) затраты 341 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 033 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 033 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 150 851 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 255 тысяч тенге;
поступления трансфертов 123 596 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 80 770 тысяч тенге;
субвенции 42 826 тысяч тенге;
2) затраты 177 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 509 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 509 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Аркабаев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 509 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Аркабаев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

12 018
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-19 033
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
19 033
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
19 033
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
19 033
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
19 033
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
1
Қарыздарды өтеу
0
Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы "22" сәуірдегі № 390 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы № 360 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

12 018
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-19 033
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
19 033
8
Используемые остатки бюджетных средств
19 033
1
Остатки бюджетных средств
19 033
1
Свободные остатки бюджетных средств
19 033
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
1
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "22" апреля 2020 года № 390
Приложение 4 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" января 2020 года № 360 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Бюджет Отенайского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы