Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 353 "Талдықорған қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 411 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 10 тамызда № 5602 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 353 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5389 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 466 639 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 195 111 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 319 330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 554 960 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 397 238 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер 21 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 21 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 49 397 217 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 15 997 099 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 15 765 624 мың теңге;
субвенциялар 17 634 494 мың теңге;
2) шығындар 69 219 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 82 580 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94 040 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 835 202 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 835 202 мың теңге.".
2-тармақтағы "203 191" саны "312 277" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 353 "О бюджете города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 29 июля 2020 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 августа 2020 года № 5602
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 353 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5389, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 61 466 639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 195 111 тысяч тенге;
неналоговые поступления 319 330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 554 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов 49 397 238 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 21 тысяча тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 21 тысяча тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 49 397 217 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 15 997 099 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 15 765 624 тысячи тенге;
субвенции 17 634 494 тысячи тенге;
2) затраты 69 219 261 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 82 580 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94 040 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 835 202 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 835 202 тысячи тенге.".
в пункте 2 цифры "203 191" заменить на цифры "312 277".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
Мәслихатының сессия төрайымы Ж. Нурлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

2 381 417
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 666
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 154 274
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 183 271
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 549
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 778
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
4 771
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 165 722
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 165 722
2
Әлеуметтiк көмек
3 664 095
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
641 214
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
641 214
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 022 881
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 801 013
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 686
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 163
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 116
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
232 515
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
158 060
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107 754
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
602 351
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
88 223
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
306 908
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
64 750
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрған үй сертификаттарын беру
64 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

2 381 417
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
130 666
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 154 274
1
Социальное обеспечение
3 183 271
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 549
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 778
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4 771
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 165 722
010
Государственная адресная социальная помощь
3 165 722
2
Социальная помощь
3 664 095
464
Отдел образования района (города областного значения)
641 214
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
641 214
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 022 881
004
Программа занятости
1 801 013
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 686
007
Оказание жилищной помощи
17 163
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 116
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
232 515
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
158 060
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107 754
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
602 351
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
88 223
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
306 908
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
64 750
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
64 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)