Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 тамызда № 5605 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін аумақтық сайлау комиссиясымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Талдықорған қаласы әкімінің "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4944 тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Сәуле Аманбайқызы Арзанбековаға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г. Абдраймов
"КЕЛІСІЛДІ"
Талдықорған қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Е. Қошанбеков
2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 18 Шешімге қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімінің 29.02.2025 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі, 20, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 27 орта мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Красный камень” бағбандар тұтынушы кооперативі;
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі, 20, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 27 орта мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Мерекелік”, “Ключи” бағбандар тұтынушы кооперативтері;
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 180, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Шайқорған” бағбандар тұтынушы кооперативі;
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 180, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).

Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 13 августа 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 августа 2020 года № 5605.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Талдыкорган РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган по согласованию с территориальной избирательной комиссией образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Талдыкорган "Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган" от 11 декабря 2018 года № 7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4944, опубликован 14 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Арзанбекову Сауле Аманбаевну.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдраймов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Талдыкорганской
городской территориальной
избирательной комиссии Е. Кошанбеков
Приложение к решению от 30 декабря 2022 года № 18
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Талдыкорган области Жетісу от 29.02.2025 № 2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 381
Центр: город Талдыкорган, улица А. Алимжанова, 20, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 27” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительский кооператив садоводов “Красный камень”;
Избирательный участок № 382
Центр: город Талдыкорган, улица А. Алимжанова, 20, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 27” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительские кооперативы садоводов “Мерекелік”, “Ключи”;
Избирательный участок № 383
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыр, 180, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительский кооператив садоводов “Шайкорган”;
Избирательный участок № 384
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 180, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).

Шекараларында: Талдықорған қаласы, Ә. Қастеев (толық), Бейбітшілік (толық), Е. Сихимов (толық), Е. Сыпатаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қ. Жапсарбаев (толық), Н. Милованов (толық), Өркениет (толық), С. Халтурин (толық), Үшбұлақ (толық) көшелері;
№ 385 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Е. Ярославский көшесі, 6, “Жетісу облысының білім басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Жетісу құрылыс-техникалық колледжі” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Айтықов (толық), А. Шахворостов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 178-ге дейін (жұп жағы), Е. Пугачев (толық), Е. Ярославский (толық), Жаңа ғасыр (толық), Желтоқсан № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Д. Менделеев (толық), К. Циолковский (толық) көшелері, “Сарыарқа” бағбандар тұтынушы кооперативі;
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі, 133, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Н. Островский атындағы № 8 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Радищев (толық), А. Фадеев (толық), Б. Ақылбеков (толық), В. Блюхер (толық), В. Иванилов (толық), В. Терешкова (толық), Жаңа дәуір (толық), Жеңіс (толық), И. Репин (толық), Құрманғазы (толық), Л. Бетховен (толық), М. Гамарник (толық), Мереке (толық), С. Буденный (толық) көшелері, №1-ші бөлімше;
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі, 133, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Н. Островский атындағы № 8 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абай № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Абылайхан № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ақ қайың (толық), Ә. Тыныбаев № 1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 160-дейін (жұп жағы), Бұлақты (толық), В. Чкалов № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Ойжайлау (толық), Ш. Құдайбердиев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы) көшелері;
№ 388 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы А. Кастеева (полностью), Бейбитшилик (полностью), Е. Сихимова (полностью), Е. Сыпатаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), К. Жапсарбаева (полностью), Н. Милованова (полностью), Оркениет (полностью), С. Халтурина (полностью), Ушбулак (полностью);
Избирательный участок № 385
Центр: город Талдыкорган, улица Е. Ярославского, 6, государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения “Строительно-технический колледж Жетісу” государственного учреждения “Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Айтыкова (полностью), А. Шахворостова с № 1 по 153 (нечетная сторона), с № 2 по 178 (четная сторона), Е. Пугачева (полностью), Е. Ярославского (полностью), Жана гасыр (полностью), Желтоксан с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Д. Менделеева (полностью), К. Циолковского (полностью), потребительские кооператив садоводов “Сарыарка”;
Избирательный участок № 386
Центр: город Талдыкорган, улица А. Тыныбаева, 133, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 8 имени Н. Островского” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Радищева (полностью), А. Фадеева (полностью), Б. Акылбекова (полностью), В. Блюхера (полностью), В. Иванилова (полностью), В. Терешковой (полностью), Жана дауыр (полностью), Женис (полностью), И. Репина (полностью), Курмангазы (полностью), Л. Бетховена (полностью), М. Гамарника (полностью), Мереке (полностью), С. Буденного (полностью), № 1 отделение;
Избирательный участок № 387
Центр: город Талдыкорган, улица А.Тыныбаева, 133, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 8 имени Н. Островского” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 1 по 109 (нечетная сторона), с №2 по 122 (четная сторона), Абылай хана с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), А. Затаевича с № 1 по 17 (нечетная сторона), Ак кайын (полностью), А. Тыныбаева с № 1 по 157 (нечетная сторона), с № 2 по 160 (четная сторона), Булакты (полностью), В. Чкалова № 2 по 50 (четная сторона), Е. Брусиловского с № 1по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Ойжайлау (полностью), Ш. Кудайбердиева с № 1 по 123 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона);
Избирательный участок № 388

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 44, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 2 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абай №111-ден 211-ге дейін (тақ жағы), №124-тен 224-ке дейін (жұп жағы), А. Матросов (толық), Ә. Дайыров №1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), №2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Ә. Тыныбаев №162-ден 388-ге дейін (жұп жағы), №159-дан 319-ға дейін (тақ жағы), Біржан сал №1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), №2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), В. Чкалов №1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Ж. Сыздықов (толық), Крылов (толық), Қ. Сәтпаев (толық), М. Талқыбаев №2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), №1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Н. Некрасов (толық), Попов (толық) көшелері;
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Назарбаев даңғылы, 67, “Жетісу облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “І. Жансүгіров атындағы мәдениет сарайы” мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Шахворостов № 155/171-ден 287-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 288-ге дейін (жұп жағы), Әлем № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), В. Маяковский № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 130-дан 136-ға дейін (жұп жағы), № 91-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Е. Есетов № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Жасталап (толық), Желтоқсан № 45-тен 147-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 68-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), М. Құрманов № 76-дан 130-ға дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев № 64-тен 94-ке дейін (жұп жағы), № 69-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Н. Щорс№ 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), С. Тургенев (толық), Т. Рүстембеков № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Назарбаев даңғылы, 173/2 А блогы, “Жетісу облыстық білім басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Талдықорған сервис және технология колледжі” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Алтын дән (толық), А. Чехов (толық), Бақтыбай (толық), Г. Ли (толық), Гаухар ана № 138-ден 264-ке дейін (жұп жағы), № 101-ден 323-ке дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 121-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 134-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 28-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), К. Тимирязев (толық), Л. Асанова № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), М. Глинки (толық), М. Құрманов № 132-ден 238-ге дейін (жұп жағы), № 155-тен 261-ге дейін (тақ жағы), М. Пархоменко (толық), Н. Алдабергенов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы) көшелері;
№ 391 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 44, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 2” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 111 по 211 (нечетная сторона), с № 124 по 224 (четная сторона), А. Матросова (полностью), А. Даирова с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 2 по 98 (четная сторона), А. Тыныбаева с № 162 по 388 (четная сторона), с № 159 по 319 (нечетная сторона), Биржан сал с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), В. Чкалова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Ж. Сыздыкова (полностью), Крылова (полностью), К. Сатпаева (полностью), М. Талкыбаева с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Н. Некрасова (полностью), Попова (полностью);
Избирательный участок № 389
Центр: город Талдыкорган, проспект Нурсултан Назарбаева, 67, государственное коммунальное казенное предприятие “Дворец культуры имени И. Жансугурова” государственного учреждения “Управление культуры, архивов и документации области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Шахворостова с № 155/171 по 287 (нечетная сторона), с № 180 по 288 (четная сторона), Алем с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), В. Маяковского с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Гаухар ана с № 130 по 136 (четная сторона), с № 91 по 99 (нечетная сторона), Е. Есетова с № 1 по 91 (нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), Жасталап (полностью), Желтоксан с № 45 по 147 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 68 по 138 (четная сторона), Казахстанская с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 60 (четная сторона), М. Курманова с № 76 по 130 (четная сторона), М. Маметовой с № 2 по 40 (четная сторона), М. Талкыбаева с № 64 по 94 (четная сторона), с № 69 по 99 (нечетная сторона), Н. Щорса с № 2 по 80 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), С. Тургенева (полностью), Т. Рустембекова с №2 по 18 (четная сторона), Т. Шевченко с № 2 по 90 (четная сторона), с № 1 по 83 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 390
Центр: город Талдыкорган, проспект Н. Назарбаева, 173/2 блок А, государственное коммунальное казенное предприятие “Талдыкорганский колледж сервиса и технологий” государственного учреждения “Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Алтын дан (полностью), А. Чехова (полностью), Бактыбая (полностью), Г.Ли (полностью), Гаухар ана с № 138 по 264 (четная сторона), с № 101 по 323 (нечетная сторона), Дарабоз ана с № 121 по 171 (нечетная сторона), с № 134 по 180 (четная сторона), Желтоксан с № 28 по 80 (четная сторона), Ж. Калиева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), К. Тимирязева (полностью), Л. Асановой с № 1 по 65 (четная сторона), с № 2 по 56 (нечетная сторона), М. Глинки (полностью), М. Курманова с № 132 по 238 (четная сторона), с № 155 по 261 (нечетная сторона), М. Пархоменко (полностью), Н. Алдабергенова с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона);
Избирательный участок № 391

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі, 120, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Е. Сыпатаев № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 139-дан 371-ге дейін (тақ жағы), № 140-тан 170-ке дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 58-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 67-ден 111-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 188-ден 204-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 231-ге дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 64-тен 124-ке дейін (жұп жағы), № 71-ден 165-ке дейін (тақ жағы), Н. Назарбаев даңғылы № 108-ден 124, № 134, № 172, № 218, № 226-ға дейін (жұп жағы), № 171-ден 177-ге дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 392 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі, 226, “Жетісу облысының білім басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Талдықорған жоғары политехникалық колледжі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Желтоқсан № 82-ден 168-ге дейін (жұп жағы), № 149-дан 203-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 49-дан 129-ға дейін (тақ жағы), № 58-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Котовский (толық), Қабанбай батыр № 111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Л. Асанова № 113-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 124-ке дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 42-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 51-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 152-ден 186-ға дейін (жұп жағы), № 143-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 167-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 126-дан 150-ге дейін (жұп жағы), О. Жампейісов (толық), Н. Назарбаев даңғылы № 86-дан 106-ға дейін (жұп жағы), № 137-ден 169-ға дейін (тақ жағы), Н. Щорс № 82-ден 92-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 168-ден 300-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 49-дан 139/147-ге дейін (тақ жағы), № 70-тен 162-ге дейін (жұп жағы) көшелері;
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Жетісу” шағын ауданы, 15, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Жетісу” шағын ауданы № 1-ден 6-ға дейін, № 15-тен 47-ге дейінгі үйлері, “Шайқорған” тұрғын үй алабы;
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгүров көшесі № 187а, “Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті” коммерциалық емес акционерлік қоғамы.

Центр: город Талдыкорган, улица Н. Алдабергенова, 120, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-лицей № 5 имени М. Ломоносова” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Е. Сыпатаева с № 45 по 73 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 139 по 371 (нечетная сторона), с № 140 по 170 (четная сторона), Л. Асанова с № 58 по 100 (четная сторона), с № 67 по 111(нечетная сторона), М. Толебаева с № 188 по 204 (четная сторона), с № 171 по 231 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 64 по 124 (четная сторона), с № 71 по 165 (нечетная сторона), проспект Нурсултан Назарбаева с № 108 по 124, № 134, № 172, № 218, № 226 (четная сторона), с № 171 по 177 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 392
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова, 226, коммунальное государственное казенное предприятие “Талдыкорганский высший политехнический колледж” государственного учреждения “Управление образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Желтоксан с № 82 по 168 (четная сторона), с № 149 по 203 (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 49 по 129 (нечетная сторона), с № 58 по 132 (четная сторона), Котовского (полностью), Кабанбай батыра с № 111 по 137 (нечетная сторона), Л. Асановой с № 113 по 133 (нечетная сторона), с 102 по 124 (четная сторона), М. Маметовой с № 42 по 96 (четная сторона), с № 3 по 51 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 152 по 186 (четная сторона), с № 143 по 169 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 167 по 195 (нечетная сторона), с № 126 по 150 (четная сторона), О. Жампеисова (полностью),проспект Н. Назарбаева с № 86 по 106 (четная сторона), с № 137 по 169 (нечетная сторона), Н. Щорса с № 82 по 92 (четная сторона), с № 35 по 59 (нечетная сторона), Т. Рустембекова с № 20 по 74 (четная сторона), И. Жансугурова с № 168 по 300 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 49 по 139/147 (нечетная сторона), № 70 по 162 (четная сторона);
Избирательный участок № 393
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Жетысу”, 15, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 10 имени Ч. Валиханова” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Жетысу” дома с № 1 по 6, с № 15 по 47, жилой массив “Шайкорган”;
Избирательный участок № 394
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова, 187а, некоммерческое акционерное общество “Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова”.

Шекараларында: Талдықорған қаласы, Ардагер (толық), Жиделі (толық), Сарытау (толық), Талдыбұлақ (толық), Шапағат (толық) көшелері, “Жетісу” шағын ауданы № 7-ден 14-ке дейінгі үйлері, “Жігер” тұрғын үй алабы;
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі, 51, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Оқушылар сарайы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Ұлан” әскери қалашығы, “Украина” жатақханасы;
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Көктем” шағын ауданы, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Қ. Қасымов атындағы № 28 IT мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Қ. Жалайыри даңғылы (толық), Қ. Жалайыри даңғылы 26 үй, Астана (толық), Б. Әшімов (толық), Ж. Балапанова (толық), З. Тамшыбаева (толық) көшелері, “Көктем” шағын ауданы, “Береке” тұрғын үй алабы;
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Самал” шағын ауданы, 44, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 12 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (батыс қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Самал” шағын ауданы № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31, № 33а, № 33а/1 блок, № 34, № 34а, № 35, № 36, № 37 үйлері;
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Самал” шағын ауданы, 44, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 12 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Самал” шағын ауданы № 4, № 5, № 6, № 7, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46 үйлері;
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі, 49, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 14 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Самал” шағын ауданы № 1, № 1а, № 2, № 3, № 3а, № 8, № 9, № 9а, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11а, № 11б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 13б, № 13б/1 блок, № 14, № 14а, № 16а үйлері;
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі, 220, “Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті” коммерциалық емес акционерлік қоғамы.

В границах: город Талдыкорган, улицы Ардагер (полностью), Жидели (полностью), Сарытау (полностью), Талдыбулак (полностью), Шапагат (полностью), микрорайон “Жетысу” дома с № 7 по 14, жилой массив “Жигер”;
Избирательный участок № 395
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева, 51, государственное коммунальное казенное предприятие “Дворец школьников” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, военный городок “Улан”, общежитие “Украина”;
Избирательный участок № 396
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Коктем”, коммунальное государственное учреждение “IT школа-лицей № 28 имени К. Касымова” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, проспект К. Жалайыри (полностью), проспект К. Жалайыри дом №26, улицы Астана (полностью), Б. Ашимова (полностью), Ж. Балапанова (полностью), З. Тамшыбаевой (полностью), микрорайон “Коктем”, жилой массив “Береке”;
Избирательный участок № 397
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Самал” № 44, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 12” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Самал” дома № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31, № 33а, № 33а/1 блок, № 34, № 34а, № 35, № 36, № 37;
Избирательный участок № 398
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Самал”, 44, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 12” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Самал” дома № 4, № 5, № 6, № 7, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46;
Избирательный участок № 399
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева, 49, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 14” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Самал” дома № 1, № 1а, № 2, № 3, № 3а, № 8, № 9, № 9а, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11а, № 11б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 13б, № 13б/1 блок, № 14, № 14а, № 16а;
Избирательный участок № 400
Центр: город Талдыкорган, улица Желтоксан, 220, некоммерческое акционерное общество “Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова”.

Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Жастар” шағын ауданы № 1, № 1а, № 2-ден 9-ға дейін, № 9а, № 10, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, №69/71, № 70, № 72, № 73, № 74, № 74/77, № 78, № 78а, № 79 үйлері;
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі, 49, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 14 орта мектеп-гимназия” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Жастар” шағын ауданы № 13а, № 21-ден 30-ға дейін, № 33, № 35-тен 36б-ға дейін, № 51, № 69, № 69/72 үйлері;
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Жастар” шағын ауданы, 52, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 16 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Жастар” шағын ауданы № 31, № 32, № 37, № 38, № 39, № 39а, № 40, № 42-ден 42г-ға дейін, № 43, № 43а, № 44, № 46, № 47, № 48, № 59, № 60-тан 63/66-ға дейін, № 65-тен 69-ге дейін үйлері;
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Мүшелтой” шағын ауданы, 32, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 17 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Мүшелтой” шағын ауданы № 16-дан 22-ге дейін, № 25, № 25а, № 28, № 29, № 30, № 27, № 31 үйлері;
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Мүшелтой” шағын ауданы, 14, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын ортылығымен” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Мүшелтой” шағын ауданы № 1-ден 9-ға дейін, № 4а, № 12, № 33-тен 42-ге дейін, № 120/125 үйлері;
№ 405 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі, 174, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 13 орта мектеп (арнаулы сыныптарымен)” коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Алмалы (толық), Д. Қонаев (толық), Д. Рақышев (толық), Медеу (толық) көшелері, “Ғарышкер” шағын ауданы, арнайы қалашық;
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі, 211/2, “Жетісу облыстық білім басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Талдықорған агро-техникалық колледжі” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Жастар” дома № 1, № 1а, с № 2 по 9, № 9а, № 10, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, № 69/71, № 70, № 72, № 73, № 74, № 74/77, № 78, № 78а, № 79;
Избирательный участок № 401
Центр: город Талдыкорган, улица Д. Конаева, 49, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 14” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Жастар” дома № 13а, с № 21 по 30, № 33, с № 35 по 36б, № 51, № 69, № 69/72;
Избирательный участок № 402
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Жастар”, 52, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 16” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Жастар” дома № 31, № 32, № 37, № 38, № 39, № 39а, № 40, с № 42 по 42г, № 43, № 43а, № 44, № 46, № 47, № 48, № 59, с № 60 по 63/66, № 64, с № 65 по 69;
Избирательный участок № 403
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Мушелтой”, 32, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 17” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Мушелтой” дома с № 16 по 22, № 25, № 25а, № 28, № 29, № 30, № 27, № 31;
Избирательный участок № 404
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Мушелтой”, 14, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 19 имени М. Жумабаева с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Мушелтой” дома с № 1 по 9, № 4а, № 12, с № 33 по 42, № 120/125;
Избирательный участок № 405
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау, 174, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 13 (со спецклассами)” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Алмалы (полностью), Д. Конаева (полностью), Д. Ракишева (полностью), Медеу (полностью), микрорайон “Гарышкер”, спецгородок;
Избирательный участок № 406
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау, 211/2, государственное коммунальное казенное предприятие “Талдыкорганский агро-технический колледж” государственного учреждения “Управления образования области Жетісу”.

Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Байтуғанов (толық), Е. Сыпатаев № 42-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 75-тен 121-ға дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 196-дан 250-ге дейін (жұп жағы), № 191-ден 231-ге дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 170-тен 220-ға дейін (жұп жағы), № 205-тен 395-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), № 131-ден 169-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 163-тен 231-ге дейін (тақ жағы), К. Костенко (толық), Қаблиса жырау № 169-дан 219-ке дейін (тақ жағы), № 172-ден 230-ға дейін (жұп жағы), Қ. Байғожин (толық), Л. Асанова № 135-тен 225-ге дейін (тақ жағы), № 126-дан 224-ға дейін (жұп жағы), М. Нестеров (толық), Н. Алдабергенов № 197-ден 287-ге дейін (тақ жағы), № 152-ден 280-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 156-нан 268-ге дейін (жұп жағы), № 139-дан 195-ке дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 164-тен 230-ға дейін (жұп жағы), № 149-дан 229-ға дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Назарбаев даңғылы, 62, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 4 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Байқоңыр (толық), Ғ. Орманов № 2/6-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 132-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 186-дан 194-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 189-ға дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 148-ден 164/166-ға дейін (жұп жағы), № 147-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 93-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 150-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 149-дан 167-ге дейін (тақ жағы), Қ. Қазыбаев (толық), М. Мәметова № 98-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 130-дан 142/150-ге дейін (жұп жағы),№ 123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Н. Островский (толық), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 64-тен 84-ке дейін (жұп жағы), № 105/125, 127/131-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 76-дан 212-ге дейін (жұп жағы), № 1, 3/15-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Ш. Сәпиев (толық) көшелері;
№ 408 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі, 110, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Абай атындағы № 1 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Исмаилов (толық), Ғ. Орманов № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 126-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Е. Есетов № 92-ден 144-ке дейін (жұп жағы), № 93-тен 115-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 156-дан 184-ке дейін (жұп жағы), № 155-тен 169-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 116-дан 146-ға дейін (жұп жағы), № 131-ден 145-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 61-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 134-тен 148-ге дейін (жұп жағы), № 131-ден 163а-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 102-ден 230-ға дейін (жұп жағы), Л. Толстой (толық), М. Горький (толық), М. Төлебаев № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы), № 103-тен 121-ге дейін (тақ жағы) көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 58-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 97-ден 103-ке дейін (тақ жағы);
№ 409 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы А. Байтуганова (полностью), Е. Сыпатаева с № 42 по 100 (четная сторона), с № 75 по 121 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 196 по 250 (четная сторона), с № 191 по 231 (нечетная сторона), Желтоксан с № 170 по 220 (четная сторона), с № 205 по 395 (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 134 по 170 (четная сторона), с № 131 по 169 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 163 по 231 (нечетная сторона), К. Костенко (полностью), Каблиса Жырау с № 169 по 219 (нечетная сторона), с № 172 по 230 (четная сторона), К. Байгожина (полностью), Л. Асановой с № 135 по 225 (нечетная сторона), с № 126 по 224 (четная сторона), М. Нестерова (полностью), Н. Алдабергенова с № 197 по 287 (нечетная сторона), с № 152 по 280 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 156 по 268 (четная сторона), с № 139 по 195 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 164 по 230 (четная сторона), с № 149 по 229 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 407
Центр: город Талдыкорган, проспект Н. Назарбаева, 62, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 4” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Байконыр (полностью), Г. Орманова с № 2/6 по 160 (четная сторона), Г. Сланова с № 132 по 162 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 186 по 194 (четная сторона), с № 171 по 189 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 148 по 164/166 (четная сторона), с № 147 по 161 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 93 по 109 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 150 по 170 (четная сторона), с № 149 по 167 (нечетная сторона), К. Казыбаева (полностью), М. Маметовой с № 98 по 146 (четная сторона), с № 53 по 95 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 130 по 142/150 (четная сторона), с № 123 по 141 (нечетная сторона), Н. Островского (полностью), проспект Нурсултан Назарбаева с № 64 по 84 (четная сторона), с № 105/125, 127/131 по 135 (нечетная сторона), Т. Рустембекова с № 76 по 212 (четная сторона), с № 3/15 по 153 (нечетная сторона), Ш. Сапиева (полностью);
Избирательный участок № 408
Центр: город Талдыкорган, улица Казахстанская, 110, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 1 имени Абая” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Исмаилова (полностью), Г. Орманова с № 1 по 131 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 126 по 130 (четная сторона), Е. Есетова с № 92 по 144 (четная сторона), с № 93 по 115 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 156 по 184 (четная сторона), с № 155 по 169 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 116 по 146 (четная сторона), с № 131 по 145 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 61 по 91 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 134 по 148 (четная сторона), с № 131 по 163а (нечетная сторона), Казахстанская с № 102 по 230 (четная сторона), Л. Толстого (полностью), М. Горького (полностью), М. Толебаева с № 104 по 128 (четная сторона), с № 103 по 121 (нечетная сторона), проспект Н. Назарбаева с № 58 по 62 (четная сторона), с № 97 по 103 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 409

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 44, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 2 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Ақын Сара № 100-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Алатау (толық), Ә. Дайыров № 100-ден 158-ге дейін (жұп жағы), № 105-тен 163-ке дейін (тақ жағы), Әлем № 37-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 62-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Біржан сал № 36-дан 78-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 55-ке дейін (тақ жағы), В. Маяковский № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 59 үй, Гаухар ана № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Жаңа тұрмыс (толық), Көгалды (толық), Қабанбай батыр № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 55-тен 85-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Қарқара (толық), М. Құрманов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), Талдықорған (толық), Транспортная (толық), Т. Шевченко № 92-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 85-тен 115-ке дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 410 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Назарбаев даңғылы, 77, Д.А. Қонаев атындағы Еуразиялық заң академиясы.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абай № 256-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Ақсу № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 118-ден 152-ге дейін (жұп жағы), № 137-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Біржан сал № 80-нен 112-ге дейін (жұп жағы), № 57/61-ден 85-ке дейін (тақ жағы), Жоңғар (толық), Қабанбай батыр № 27-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 87-ден 131-ға дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 66-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Н. Назарбаев даңғылы № 40-тан 56-ға дейін (жұп жағы), № 75-тен 91/95-ке дейін (тақ жағы), Пржевальский (толық), Т. Шевченко № 128-ден 144-ке дейін (тақ жағы), № 117-ден 131-ге дейін (тақ жағы) көшелері, “Достық” шағын ауданы;
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан сал көшесі, 108, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Б. Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Ақсу № 48-ден 140-қа дейін (жұп жағы), № 61-ден 155-ке дейін (тақ жағы), Балхаш (толық), Б. Берентаев (толық), Біржан сал № 114/118-ден 210-ға дейін (жұп жағы), № 87-ден 181-ге дейін, № 189, № 213, № 265-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 110-нан 124-ке дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 130-дан 154-ке дейін (жұп жағы), № 135-тен 153-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 100-ден 114-ке дейін (жұп жағы), № 109-дан 129-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 120-дан 132-ге дейін (жұп жағы), № 115-тен 129-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 133/141-ден 241-ге дейін (тақ жағы), М. Лермонтов (толық), М. Ломоносов (толық), М. Төлебаев № 67-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Н. Чернышевский (толық), Оңтүстік (толық), П. Чайковский (толық), Теміржол (толық), Т. Шевченко № 146-дан 240-қа дейін (жұп жағы), № 133-тен 271-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 138-ден 154-ке дейін (жұп жағы), № 127-ден 149-ге дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 264, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Нұрғиса Тілендиев атындағы балалар музыка мектебі” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 44, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 2” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (восточное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Акын Сара с № 100 по 116 (четная сторона), с № 101 по 135 (нечетная сторона), Алатау (полностью), А. Даирова с № 100 по 158 (четная сторона), с № 105 по 163 (нечетная сторона), Алем с № 37 по 61 (нечетная сторона), с № 40 по 62 (четная сторона), Балпык би с № 2 по 48 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Биржан сал с № 36 по 78 (четная сторона), с № 35 по 55 (нечетная сторона), В. Маяковского с № 45 по73 (нечетная сторона), с № 12 по 96 (четная сторона), Гаухар ана дом № 59, Гаухар ана с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 128 (четная сторона), Дарабоз ана с № 1 по 119 (нечетная сторона), с № 2 по 132 (четная сторона), Жана турмыс (полностью), ), Когалды (полностью), Кабанбай батыра с № 2 по 66 (четная сторона), Казахстанская с № 55 по 85 (нечетная сторона), с № 62 по 100 (четная сторона), Каркара (полностью), М. Курманова с № 1 по 153 (нечетная сторона), Талдыкорган (полностью), Транспортная (полностью), Т. Шевченко с № 92 по 126 (четная сторона), с № 85 по 115 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 410
Центр: город Талдыкорган, проспект Н. Назарбаева, 77, Евразийская юридическая академия им. Д.А. Кунаева.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 256 по 278 (четная сторона), Аксуская с № 2 по 46 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Акын Сара № 118 по 152 (четная сторона), с № 137 по 159 (нечетная сторона), Биржан сал с № 80 по 112 (четная сторона), с № 57/61по 85 (нечетная сторона), Жонгар (полностью), Кабанбай батыра с № 27 по 59 (нечетная сторона), Казахстанская с № 87 по 131 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 66 по 102 (четная сторона), проспект Нурсултан Назарбаева с № 40 по 56 (четная сторона), с № 75 по 91/95 (нечетная сторона), Пржевальского (полностью), Т. Шевченко с № 128 по 144 (четная сторона), с № 117 по 131 (нечетная сторона), микрорайон “Достык”;
Избирательный участок № 411
Центр: город Талдыкорган, улица Биржан сал, 108, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-лицей № 18 имени Б. Жолбарысулы” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Аксуская с № 48 по 140 (четная сторона), с № 61 по 155 (нечетная сторона), Балхашская (полностью), Б. Берентаева (полностью), Биржан сал с № 114/118 по 210 (четная сторона), с № 87 по 181, № 189, № 213, № 265 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 110 по 124 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 130 по 154 (четная сторона), с № 135 по 153 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 100 по 114 (четная сторона), с № 109 по 129 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 120 по 132 (четная сторона), с № 115 по 129 (нечетная сторона), Казахстанская с № 133/141 по 241 (нечетная сторона), М. Лермонтова (полностью), М. Ломоносова (полностью), М. Толебаева с № 67 по 101 (нечетная сторона), Н. Чернышевского (полностью), Онтустик (полностью), П. Чайковского (полностью), Темиржол (полностью), Т. Шевченко с № 146 по 240 (четная сторона), с № 133 по 271 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 138 по 154 (четная сторона), с № 127 по 149 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 412
Центр: город Талдыкорган, улица Абая, 264, государственное коммунальное казенное предприятие “Детская музыкальная школа имени Нургисы Тлендиева” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.

Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абай № 241-ден 265-ке дейін (тақ жағы), № 280-нен 302-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 132-ден 188-ге дейін (жұп жағы), № 121-ден 151-ге дейін (тақ жағы), А. Гайдар (толық), Ақын Сара № 154-тен 172-ге дейін (жұп жағы), № 161-ден 185-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Балпық би № 50-ден 108-ге дейін (жұп жағы), № 39-дан 125-ке дейін (тақ жағы), Ескелді би № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 99/107-ге дейін (тақ жағы), К. Мұқатов (толық), Қабанбай батыр № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Қаратал № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Мамыр (толық), М. Кутузов (толық), М. Төлебаев № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Шығыс (толық) көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы);
№ 413 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан, 153, “Жетісу облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Жетісу облысының Дәнеш Рақышев атындағы филармониясы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпоры.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абай № 304-тен 380-ге дейін (жұп жағы), № 267-ден 367-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 190-нан 290-ға дейін (жұп жағы), № 153-тен 237-ге дейін (тақ жағы), А. Грибоедов (толық), Ақын Сара № 174-тен 280-ге дейін (жұп жағы), № 187-ден 261-ге дейін (тақ жағы), Алтын орда (толық), Әмірғалиев (толық), Д. Байғұтов (толық), Балпық би № 110-нан 180-ге дейін (жұп жағы), № 127-ден 177-ге дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), № 59-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 60-тан 128-ге дейін (жұп жағы), № 57-ден 133-ке дейін (тақ жағы), Жамбыл (толық), Ж. Жапаров (толық), К. Майстрюк № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 61-ден 113-ке дейін (тақ жағы), М. Тынышпаев № 70-тен 348-ге дейін (жұп жағы), № 97-ден 309-ға дейін (тақ жағы), Теректі (толық), Парковский (толық), Ш. Уәлиханов № 60-тен 136-ға дейін (жұп жағы), № 57-ден 125-ке дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі, 91/97, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Д. Рақышев атындағы қазақ мектеп-интернаты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 241 по 265 (нечетная сторона), с № 280 по 302 (четная сторона), Абылай хана с № 132 по 188 (четная сторона), с № 121 по 151 (нечетная сторона), А. Гайдара (полностью), Акын Сара с № 154 по 172 (четная сторона), с № 161 по 185 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Балпык би с № 50 по 108 (четная сторона), с № 39 по 125 (нечетная сторона), Ескельды би с № 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), И. Жансугурова с № 2 по 98 (четная сторона), с № 1 по 99/107 (нечетная сторона), К. Мукатова (полностью), Кабанбай батыра с № 1 по 25 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 2 по 118 (четная сторона), Каратальская с № 2 по 58 (четная сторона), Мамыр (полностью), М. Кутузова (полностью), М. Толебаева с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона), проспект Нурсултан Назарбаева с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Шыгыс (полностью);
Избирательный участок № 413
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана, 153, государственное коммунальное казенное предприятие “Филармония имени Данеш Ракишева области Жетісу” государственного учреждения “Управление культуры, архивов и документации области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 304 по 380 (четная сторона), с № 267 по 367 (нечетная сторона), Абылай хана с № 190 по 290 (четная сторона), с № 153 по 237 (нечетная сторона), А. Грибоедова (полностью), Акын Сара с № 174 по 280 (четная сторона), с № 187 по 261 (нечетная сторона), Алтын орда (полностью), Амиргалиева (полностью), Д. Байгутова (полностью), Балпык би с № 110 по 180 (четная сторона), с № 127 по 177 (нечетная сторона), В. Панфилова с № 2 по 64 (четная сторона), Г. Сланова с № 64 по 108 (четная сторона), с № 59 по 123 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 60 по 128 (четная сторона), с № 57 по 133 (нечетная сторона), Жамбыла (полностью), Ж. Жапарова (полностью), К. Майстрюк с № 2 по 80 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 61 по 113 (нечетная сторона), М. Тынышпаева с № 70 по 348 (четная сторона), с № 97 по 309 (нечетная сторона), Теректы (полностью), Парковский (полностью), Ч. Валиханова с № 60 по 136 (четная сторона), с № 57 по 125 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 414
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова, 91/97, коммунальное государственное учреждение “Казахская школа-интернат им. Д. Ракишева” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.

Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Пушкин № 2-ден 212-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 20-дан 178-ге дейін (жұп жағы), № 17-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Бәйшешек (толық), Балпық би № № 179-ден 225-ке дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 80-нен 182-ге дейін (жұп жағы), № 85-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 2-нен 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 93-тен 121-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 90-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 1-ден 59-ға дейін (жұп жағы), Қаратал № 60-тан 132-ке дейін (жұп жағы), № 1-де 51-ге дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), Н. Гоголь № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 2, 2/1-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ге дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі, 149, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “К. Ушинский атындағы № 7 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, 8 Наурыз (толық), Абылай хан № 239-дан 257-ге дейін (тақ жағы), А. Герцен (толық), Ақбастау № 2-ден 116б-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), Амангелді (толық), А. Пушкин № 205-тен 211-ге дейін (тақ жағы), № 214-тен 260-қа дейін (жұп жағы), Ә. Ізбасаров № 161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 218-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 227-ден 283-ке дейін (тақ жағы), № 182-ден 260-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 77-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 112-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 193-тен 231-ге дейін (тақ жағы), № 184-тен 194-ке дейін (жұп жағы), Күншығыс № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 53-тен 139-ке дейін (тақ жағы), № 134-тен 198-ке дейін (жұп жағы), М. Тынышбаев № 2-ден 68-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 95-ке дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 81-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Н. Гоголь № 29-дан 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Н. Қойшыбеков (толық) көшелері;
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі, 150, “Жетісу облысының білім басқармасы” мемлекеттік мекемесі Талдықорған қаласының “Мұхтар Арын атындағы № 24 “Экономика және бизнес” арнаулы лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Абылай хан № 259-дан 361-ге дейін (тақ жағы), Ә. Жангелдин (толық), А. Невский (толық), А. Пушкин № 262-ден 292-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 259-ға дейін (тақ жағы), Балпық би № 262-тен 322, № 330-ға дейін (жұп жағы), № 283а-дан 329, № 331, Ескелді би № 196-дан 298-ге дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 92-ден 156-ға дейін (жұп жағы), № 123-тен 165-ке дейін (тақ жағы), Л. Красин (толық), М. Әуезова (толық), О. Кошевой (толық), Поддубный (толық), Покрышкин № 26-дан 44-ке дейін (жұп жағы), № 23-тен 31-ге дейін (тақ жағы), Хан тәңірі № 16-дан 24-ке дейін (жұп жағы), № 25-тен 33-ке дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 417 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы А. Пушкина с № 2 по 212 (четная сторона), с № 1 по 203 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 20 по 178 (четная сторона), с № 17 по 159 (нечетная сторона), Байшешек (полностью), Балпык би с № 179 по 225 (нечетная сторона), В. Панфилова с № 1 по 75 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), Ескельды би с № 80 по 182 (четная сторона), с № 85 по 191 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 55 (нечетная сторона), К. Майстрюка с № 93 по 121 (нечетная сторона), с № 82 по 90 (четная сторона), Каблиса Жырау с № 1 по 59 (нечетная сторона), Каратальская с № 60 по 132 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), М. Фрунзе с № 2 по 74 (четная сторона), с № 1 по 79 (нечетная сторона), Н. Гоголя с № 2 по 26 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 2, 2/1 по 58 (четная сторона), с № 1 по 55 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 415
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана, 149, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 7 имени К. Ушинского” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы 8 Наурыз (полностью), Абылай хана с № 239 по 257 (нечетная сторона), А. Герцена (полностью), Акбастау с № 2 по 116б (четная сторона),с № 1 по 115 (нечетная сторона), Амангельды (полностью), А. Пушкина с № 205 по 211 (нечетная сторона), с № 214 по 260 (четная сторона), А. Избасарова с № 161 по 267 (нечетная сторона), с № 180 по 218 (четная сторона), Балпык би с № 227 по 283 (нечетная сторона), с № 182 по 260 (четная сторона), В. Белинского с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), В. Панфилова с № 77 по 125 (нечетная сторона), с № 66 по 112 (четная сторона), Ескельды би с № 193 по 231 (нечетная сторона), с № 184 по 194 (четная сторона), Куншыгыс с № 2 по 50 (четная сторона), с № 1 по 45 (нечетная сторона), Каратальская с № 53 по 139 (нечетная сторона), с № 134 по 198 (четная сторона), М. Тынышпаева с № 2 по 68 (четная сторона), с № 1 по 95 (нечетная сторона),М. Фрунзе с № 81 по 89 (нечетная сторона), с № 76 по 80 (четная сторона), Н. Гоголя с № 29 по 67 (нечетная сторона), с № 28 по 64 (четная сторона), Н. Койшибекова (полностью);
Избирательный участок № 416
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана, 150, коммунальное государственное учреждение “Специализированный лицей “Экономика и бизнес” № 24 имени Мухтара Арына” города Талдыкоргана государственного учреждения “Управление образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абылай хана с № 259 по 361 (нечетная сторона), А. Жангельдина (полностью), А. Невского (полностью), А. Пушкина с № 262 по 292 (четная сторона), с № 213 по 259 (нечетная сторона), Балпык би с № 262 по 322, № 330 (четная сторона), с № 283а по 329, № 331, № 519 (нечетная сторона), Ескельды би с № 196 по 298 (четная сторона), К. Майстрюка с № 92 по 156 (четная сторона), с № 123 по 165 (нечетная сторона), Л. Красина (полностью), М. Ауэзова (полностью), О. Кошевого (полностью), Поддубного (полностью), Покрышкина с № 26 по 44 (четная сторона), с № 23 по 31 (нечетная сторона), Хан танери с № 16 по 24 (четная сторона), с № 25 по 33 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 417

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Кивилев көшесі, 7, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№7 ясли-бақша” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, А. Кивилев (толық), Ақбастау № 118-ден 210-ға дейін (жұп жағы), № 117-ден 211-ге дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 220-дан 292-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 64-тен 138-ге дейін (жұп жағы), № 61-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Ескелді би № 233-тен 333-ке дейін (тақ жағы), К. Бәйсейітова (толық), Күншығыс № 52-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 47-ден 103-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 200-ден 278-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 173-ке дейін (тақ жағы), С. Лазо (толық), Мәдениет (толық), Н. Гоголь № 66-дан 118-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Н. Семашко (толық), О. Жандосов (толық), Покрышкин № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), С. Сейфуллин (толық), Темірқазық (толық), Хан тәңірі № 2-ден 14а-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы) көшелері;
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі, 205, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “А.С.Макаренко атындағы №6 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Ақ жазық (толық), Бесіктас (толық), Бозтоған (толық), Гүлдәурен (толық), Еңбекші (толық), Жаңа жол (толық), Жетіген (толық), Жетісу өрнегі (толық), Жетісу сазы (толық), Жоламан (толық), Көкжазық (толық) көшелері, “Үйтас” бағбандар тұтынушы кооперативі;
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Қаратал” шағын ауданы № 46, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “ Мектепке дейінгі шағын орталығы бар С. Мұратбеков атындағы № 9 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Қаратал” шағын ауданы № 1, № 2, № 4, № 6а, № 6б, № 6в, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13, № 13а, № 13б, № 13в, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17/1, № 17/2, № 17/3, № 18/1, № 18/2, № 19а, № 19б, № 20, № 20а, № 22, № 22а, № 28, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37а үйлері;
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Қаратал” шағын ауданы, 46, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Мектепке дейінгі шағын орталығы бар С. Мұратбеков атындағы №9 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (батыс қанаты).

Центр: город Талдыкорган, улица А. Кивилева, 7, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №7" государственного учреждения "Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу".
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Кивилева (полностью), Акбастау с № 118 по 210 (четная сторона), с № 117 по 211 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 220 по 292 (четная сторона), В. Белинского с № 64 по 138 (четная сторона), с № 61 по 129 (нечетная сторона), Ескельды би с № 233 по 333 (нечетная сторона), К. Байсеитова (полностью), Куншыгыс с № 52 по 112 (четная сторона), с № 47 по 103 (нечетная сторона), Каратальская с № 200 по 278 (четная сторона), с № 141 по 173 (нечетная сторона), С. Лазо (полностью), Мадениет (полностью), Н. Гоголя с № 66 по 118 (четная сторона), с № 69 по 123 (нечетная сторона), Н. Семашко (полностью), О. Жандосова (полностью), Покрышкина с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 21 (нечетная сторона), С. Сейфуллина (полностью), Темирказык (полностью), Хан танери с № 2 по 14а (четная сторона), с № 1 по 23 (нечетная сторона);
Избирательный участок № 418
Центр: город Талдыкорган, улица А. Пушкина, 205, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 6 имени А.С. Макаренко” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, улицы Ак жазык (полностью), Бесиктас (полностью), Бозтоган (полностью), Гульдаурен (полностью), Енбекши (полностью), Жана жол (полностью), Жетыген (полностью), Жетысу орнеги (полностью), Жетысу сазы (полностью), Жоламан (полностью), Кокжазык (полностью, потребительский кооператив садоводов “Уйтас”;
Избирательный участок № 419
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Каратал”, 46, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 9 имени С. Муратбекова с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Каратал” дома № 1, № 2, № 4, № 6а, № 6б, № 6в, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13, № 13а, № 13б, № 13в, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17/1, № 17/2, № 17/3, № 18/1, № 18/2, № 19а, № 19б, № 20, № 20а, № 22, № 22а, № 28, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37а;
Избирательный участок № 420
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Каратал”, 46, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 9 имени С. Муратбекова с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (западное крыло).

Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Қаратал” шағын ауданы № 40, № 40а, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44а, № 44б, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 45г, № 45д, № 47/1, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 57в, № 59а, № 59, № 59б, № 59в, № 60, № 60а, № 60б, № 61, № 61а, № 61/1, № 63, № 64, № 64б, № 116, № 120, № 120а, № 120б үйлері;
№ 421 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, 23, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 15 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, А. Розыбакиев (толық), А. Ружева (толық), Ә. Қожабергенов (толық), Б. Майлин (толық), Б. Степанов (толық), Виноградов (толық), Ворошилов (толық), В. Суриков (толық), Г. Безродных (толық), Е. Есбатыров (толық), И. Шадрин (толық), Қозыбаев (толық), Қ. Терібаев (толық), Л. Мечников (толық), Л. Пастер (толық), М. Сенгірбаев (толық), М. Төлебаев (толық), М. Шолохов (толық), Н. Есболатов (толық), Нұр (толық), П. Дутов (толық), П. Тольятти (толық), С. Құсайынов (толық), С. Олонцев (толық), С. Шанышев (толық), Ф. Шаляпин (толық) көшелері;
№ 422 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, 23, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 15 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, “Шығыс” тұрғын ауданы;
№ 423 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, Қарағайлы көшесі, 28, “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорация КЕ АҚ Жетісу облысы бойынша мамандандырылған ХҚКБ.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Шығыс” шағын ауданы, А. Курчатов (толық), І. Жансүгіров (толық), А. Масанчи (толық), Ә. Қашаубаев (толық), Қ. Аманжолов (толық), В. Короленко (толық), В. Шаталов (толық), Ғ. Мұратбаев (толық), С. Есенин (толық) көшелері, “Жұлдыз” әскери қалашығы, 9-алаң;
№ 424 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 316, Жетісу облысы әкімдігінің “Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы” мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы “Облыстық көпсалалы клиника” мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекараларында: онкологиялық, наркологиялық, психоневралогиялық, туберкулез, тері-венерологиялық диспансерлері және өңірлік жұқпалы аурулар ауруханасы, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің “№ 71 мекемесі” республикалық мемлекеттік мекемесі;
№ 425 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Каратал” дома № 40, № 40а, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44а, № 44б, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 45г, № 45д, № 47/1, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 57в, № 59, № 59а, № 59б, № 59в, № 60, № 60а, № 60б, № 61, № 61а, № 61/1, № 63, № 64, № 64б, № 116, № 120, № 120а, № 120б;
Избирательный участок № 421
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, 23, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 15” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, улицы А. Розыбакиева (полностью), А. Ружевой (полностью), А. Кожабергенова (полностью), Б. Майлина (полностью), Б. Степанова (полностью), Виноградова (полностью), Ворошилова (полностью), В. Сурикова (полностью), Г. Безродных (полностью), Е. Есбатырова (полностью), И. Шадрина (полностью), Козыбаева (полностью), К. Терибаева (полностью), Л. Мечникова (полностью), Л. Пастера (полностью), М. Сенгирбаева (полностью), М. Толебаева (полностью), М. Шолохова (полностью), Н. Есболатова (полностью), Нур (полностью), П. Дутова (полностью), П. Тольятти (полностью), С. Кусайынова (полностью), С. Олонцева (полностью), С. Чанышева (полностью), Ф. Шаляпина (полностью);
Избирательный участок № 422
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, 23, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 15” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, жилой район “Восточный”;
Избирательный участок № 423
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, улица Карагайлы, 28, Специализированный отдел по обслуживанию населения филиала НАО “Государственная корпорация “Правительство для граждан” по области Жетісу.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Восточный”, улицы А.Курчатова (полностью), И. Жансугурова (полностью), А. Масанчи (полностью), А. Кашаубаева (полностью), К. Аманжолова (полностью), В. Короленко (полностью), В. Шаталова (полностью), Г. Муратбаева (полностью), С. Есенина (полностью), военный городок “Жулдыз”, 9-площадка;
Избирательный участок № 424
Центр: город Талдыкорган, улица Абая, 316, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения “Областная многопрофильная клиника” государственного учреждения “Управления здравоохранения области Жетісу” акимата области Жетісу.
В границах: онкологический, наркологический, психоневрологический, туберкулезный, кожно-венерологический диспансера и региональная инфекционная больница, Республиканское государственное учреждение “Учреждение № 71” Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
Избирательный участок № 425

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Назарбаев даңғылы, 177, “Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5514 әскери бөлімі” республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімдер;
№ 426 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, 283, Жетісу облысы әкімдігінің “Жетісу облысы әкімінің денсаулық сақтау басқармасы” мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы “Талдықорған қаласындағы облыстық аурухана” мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекараларында: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, облыстық перинаталдық орталық, облыстық кардиологиялық орталық, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, “Нұр-Авиценум”, “ХАК” медицина орталықтары, “Зире” жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
№ 427 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, Райымбек батыр көшесі № 35, “Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы” мемлекеттік мекемесінің “Талдықорған қалалық көпсалалы ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекараларында: қалалық көпсалалы ауруханасы, әскери госпиталь.
№ 428 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 249, “Жетісу облысының полиция департаментi Талдықорған қаласының полиция басқармасы” мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: уақытша қамауға алу изоляторлары, Жетісу гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлімі;
№ 429 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Көктем” шағын ауданы, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Қ. Қасымов атындағы № 28 IT мектеп-лицейі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Болашақ”, шағын ауданы;
№ 430 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, “Көктал” шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі, 16, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Еркін ауылындағы Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: “Көктал” шағын ауданы, Азат (толық), Күреңбел (толық), Дауылды (толық), К. Бәйсейітова (толық), Н. Алдабергенов (толық), С. Сейфуллин (толық), Ш. Уәлиханов (толық), Ы. Алтынсарин (толық), І. Жансүгіров (толық) көшелері, “Алмалы”, “Ащыбұлақ”, “Сарыбұлақ” бағбандар тұтынушы кооперативтері;
№ 431 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, “Көктал” шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі, 16, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Еркін ауылындағы Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: “Көктал” шағын ауданы, Арша (толық), Атшабар (толық), Долана (толық), Жағалау (толық), Жусанды (толық), Көктөбе (толық), Қоғалы (толық), Ойтоған (толық), С. Шәріпов (толық), Тамшы (толық), Таңбалытас (толық), Теректі (толық), Талды (толық), Табиғат (толық) көшелері;
№ 432 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, проспект Нурсултан Назарбаева, 177, республиканское государственное учреждение “Воинская часть 5514 национальной гвардии Республики Казахстан”.
В границах: войсковые части, расположенные на территории города Талдыкорган;
Избирательный участок № 426
Центр: город Талдыкорган, улица Ескелды би, 283, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения “Областная больница города Талдыкорган” государственного учреждения “Управления здравоохранения акима области Жетісу” акимата области Жетісу.
В границах: областная больница, областная детская больница, областной перинатальный центр, областной кардиологический центр, областная инфекционная больница, медицинские центры “Нур-Авиценум”, “ХАК”, товарищество с ограниченной ответственностью “Зире”;
Избирательный участок № 427
Центр: город Талдыкорган, микрорайон Каратал, улица Райымбек батыра, 35, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения “Талдыкорганская городская многопрофильная больница” государственного учреждения “Управления здравоохранения области Жетісу”.
В границах: городская многопрофильная больница, военный госпиталь;
Избирательный участок № 428
Центр: город Талдыкорган, улица Абая, 249, государственное учреждение “Управление полиции города Талдыкоргана Департамента полиции области Жетісу”.
В границах: изоляторы временного содержания, отдел военной полиции (1 разряда) гарнизона Жетісу;
Избирательный участок № 429
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Коктем, коммунальное государственное учреждение “IT школа-лицей № 28 имени К. Касымова” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Болашак”;
Избирательный участок № 430
Центр: село Еркин, микрорайон “Коктал”, улица Т. Шевченко, 16, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 11 имени Есжана Берликожаулы” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: микрорайон “Коктал” улицы Азат (полностью), Куренбел (полностью), Дауылды (полностью), К. Байсеитова (полностью), Н. Алдабергенова (полностью), С. Сейфуллина (полностью), Ч. Валиханова (полностью), И. Алтынсарина (полностью), И. Жансугурова (полностью), потребительские кооперативы садоводов “Алмалы”, “Ащибулак”, “Сарыбулак”;
Избирательный участок № 431
Центр: село Еркин, микрорайон “Коктал”, улица Т. Шевченко, 16, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 11 имени Есжана Берликожаулы” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: микрорайон “Коктал”, улицы Арша (полностью), Атшабар (полностью), Долана (полностью), Жагалау (полностью), Жусанды (полностью), Коктобе (полностью), Когалы (полностью), Ойтоган (полностью), С. Шарипова (полностью), Тамшы (полностью), Танбалытас (полностью), Теректы (полностью), Талды (полностью), Табигат (полностью);
Избирательный участок № 432

Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі, 26, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 26 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік қанаты).
Шекараларында: Еркін ауылы, А. Кенжебаев (толық), Ащыбұлақ (толық), Балықты (толық), Бесшатыр (толық), Б. Момышұлы (толық), Болашақ (толық), Қаратал № 2-ден 150-ге дейін (жұп жағы), Ө. Теміртекұлы (толық) көшелері;
№ 433 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі, 26, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 26 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік қанаты).
Шекараларында: Еркін ауылы, Ақажанұлы (толық), Жамбыл (толық), Жеңіс (толық), Кемеращы (толық), Сарыбұлақ (толық), Ю. Гагарин (толық) көшелері, № 3-бөлімше;
№ 434 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі, 26, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 26 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (батыс қанаты).
Шекараларында: Еркін ауылы, Абай (толық), Береке (толық), Бұлақты (толық), Е. Берліқожанов (толық), Қазақстан (толық), Қарасу (толық), Қаратал № 1-ден 131-ке дейін (тақ жағы), Құрманғазы (толық), Мерекеновтер (толық), Сүлеев (толық) көшелері;
№ 435 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Т. Әбжалиев көшесі, 34, “Талдықорған қаласының мәдениет және тілдерді дамыту және спорт бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Өтенай ауылдық мәдениет үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекараларында: Өтенай ауылы, Абай (толық), Алпамыс (толық), Алтай (толық), Амангелді (толық), Ә. Гүлдер (толық), Ә. Нүрпейісов (толық), Байқоңыр (толық), Баян Батыр (толық), Жаңа Қоныс (толық), Жамбыл (толық), Көкжиек (толық), Комаров (толық), Нұрлыбастау (толық), Панфилов (толық), Садовая (толық), Таңшолпан (толық), 28 панфиловшылар (толық) көшелері, “Жастар-1” тұрғын ауданы;
№ 436 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі, 18, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (батыс қанаты).
Шекараларында: Өтенай ауылы, А. Пушкин (толық), Ә. Тұңғатов (толық), Бірлік (толық), В. Терешкова (толық), Достық (толық), Еңбекші (толық), Жеңіс (толық), Қарасай батыр (толық), МТФ (толық), МТФ-1 (толық), Т. Әбжалиев (толық), Н. Гоголь (толық), Өркен (толық), Ш. Уәлиханов (толық), Шайқорған (толық), Ынтымақ (толық) көшелері;
№ 437 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі, 18, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс қанаты).
Шекараларында: Өтенай ауылы, Алатау (толық), Алматы (толық), Б. Слямов (толық), Бейбітшілік (толық), Жерұйық (толық), Жетісу (толық), Қарамырзанов (толық), М. Жаксыгелдинов (толық), С. Хван (толық), Талдықорған (толық), Таң нұры (толық), Т. Шевченко (толық), Ұлытау (толық), Ыбраймолдаев (толық) көшелері;
№ 438 сайлау учаскесі

Центр: село Еркин, улица Ащибулак, 26, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 26” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (южное крыло).
В границах: село Еркин, улицы А. Кенжебаева (полностью), Ащибулак (полностью), Балыкты (полностью), Бесшатыр (полностью), Б. Момышулы (полностью), Болашак (полностью), Каратал с № 2 по 150 (четная сторона), О. Темиртекулы (полностью);
Избирательный участок № 433
Центр: село Еркин, улица Ащибулак, 26, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 26” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (северное крыло).
В границах: село Еркин, улицы Акажанулы (полностью), Жамбыла (полностью), Женис (полностью), Кемеращы (полностью), Сарыбулак (полностью), Ю. Гагарина (полностью), отделение № 3;
Избирательный участок № 434
Центр: село Еркин, улица Ащибулак, 26, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 26” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (западное крыло).
В границах: село Еркин, улицы Абая (полностью), Береке (полностью), Булакты (полностью), Е. Берликожанова (полностью), Казахстан (полностью), Карасу (полностью), Каратал с № 1 по 131 (нечетная сторона), Курмангазы (полностью), Мерекеновых (полностью), Сулеева (полностью);
Избирательный участок № 435
Центр: село Отенай, улица Т. Абжалиева, 34, коммунальное государственное казенное предприятие “Дом культуры села Отенай” государственного учреждения “Отдел культуры и развития языков и спорта города Талдыкорган”.
В границах: село Отенай, улицы Абая (полностью), Алпамыс (полностью), Алтай (полностью), Амангелды (полностью), А. Гульдер (полностью), А. Нурпеисова (полностью), Байконыр (полностью), Баян Батыр (полностью), Жана Коныс (полностью), Жамбыла (полностью), Кокжиек (полностью), Комарова (полностью), Нурлыбастау (полностью), Панфилова (полностью), Садовая (полностью), Таншолпан (полностью), 28 панфиловцев (полностью), жилой район “Жастар-1”;
Избирательный участок № 436
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова, 18, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (западное крыло).
В границах: село Отенай, улицы А. Пушкина (полностью), А. Тунгатова (полностью), Бирлик (полностью), В. Терешкова (полностью), Достык (полностью), Енбекши (толық), Женис (полностью), Карасай батыра (полностью), МТФ (полностью), МТФ-1 (полностью), Т. Абжалиева (полностью), Н. Гоголя (полностью), Оркен (полностью), Ш. Валиханова (полностью), Шайкорган (полностью), Ынтымак (полностью);
Избирательный участок № 437
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова, 18, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (восточное крыло).
В границах: село Отенай, улицы Алатау (полностью), Алматы (полностью), Б. Слямова (полностью), Бейбитшилик (полностью), Жеруйык (полностью), Жетысу (полностью), Карамырзанова (полностью), М. Жаксыгелдинова (полностью), С. Хван (полностью), Талдыкорган (полностью), Тан нуры (полностью), Т. Шевченко (полностью), Улытау (полностью), Ыбраймолдаева (полностью);
Избирательный участок № 438

Орталығы: Еңбек ауылы, Ю. Гагарин көшесі, 1а, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Еңбек ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 22 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Еңбек ауылы, “Еңбек” тұрғын ауданы, “Жастар-2”, “Жастар-3” тұрғын аудандары;
№ 439 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі, 23, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Мойнақ ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 23 орта мектеп” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларында: Мойнақ ауылы, “Мойнақ” тұрғын ауданы;
№ 459 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 180, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 25 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, Бұқарбай Жырау (толық), Ж. Кудерин (толық), К. Тоқаев (толық), Қасабай батыр (толық), , Ш. Айманов (толық) көшелері, Қабанбай батыр (толық) көшесі, № 182, № 184, № 186 үйлері, “Балауса” тұрғын үй алабы;
№ 460 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі, 20, “Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 27 орта мектеп-гимназиясы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс қанаты).
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Агропромышленник”, “Қаратал” бағбандар тұтынушы кооперативтері, Сарыбел (толық), Учхоз (толық);
№ 461 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Бірлік” шағын ауданы, 25, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 29 орта мектеп-лицей” коммуналдық мелекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Бірлік” шағын ауданы;
№ 462 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, “Бірлік” шағын ауданы, 25, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “№ 29 орта мектеп-лицейі” коммуналдық мелекеттік мекемесі.
Шекараларында: Талдықорған қаласы, “Құлагер”, “Әл-Фараби” шағын аудандары;
№ 463 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 7, “Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі” мемлекеттік мекемесінің “Ынтымақ ауылындағы № 30 орта мектеп” коммуналдық мелекеттік мекемесі.
Шекараларында: Өтенай ауылдық округі, “Пригородное”, “Ынтымақ” ауылдары, “Ынтымақ” тұрғын ауданы;
№ 464 сайлау учаскесі

Центр: село Енбек, улица Ю. Гагарина, 1а, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 22 села Енбек с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: село Енбек, жилые массивы “Енбек”, жилой районы “Жастар-2”, “Жастар-3”;
Избирательный участок № 439
Центр: село Мойнак, улица Акбулак, 23, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 23 с. Мойнак с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: село Мойнак, жилой массив “Мойнак”;
Избирательный участок № 459
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 180, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (восточное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Бухарбай Жырау (полностью), Ж. Кудерина (полностью), К. Токаева (полностью), Касабай батыра (полностью), Ш. Айманова (полностью), улица Қабанбай батыра (полностью), дома № 182, № 184, № 186, жилой массив “Балауса”;
Избирательный участок № 460
Центр: город Талдыкорган, улица А. Алимжанова, 20, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-гимназия № 27” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (восточное крыло).
В границах: город Талдыкорган, потребительские кооперативы садоводов “Агропромышленник”, “Каратал”, Сарыбел (полностью), Учхоз (полностью);
Избирательный участок № 461
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Бирлик”, 25, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-лицей №29” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон “Бирлик”;
Избирательный участок № 462
Центр: город Талдыкорган, микрорайон “Бирлик”, 25, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа-лицей №29” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: город Талдыкорган, микрорайоны “Кулагер”, “Аль-Фараби”;
Избирательный участок № 463
Центр: село Ынтымак, улица Желтоксан, 7, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 30 села Ынтымак” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу”.
В границах: Отенайский сельский округ, село “Пригородное”, село Ынтымак, жилой массив “Ынтымак”;
Избирательный участок № 464

Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі, 18, "Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік-шығыс қанаты).
Шекаралары: Өтенай ауылы, Б. Қадыржанов (толық), Жастар (толық), Жарық (толық), Жасұлан (толық), Жаңалық (толық), К. Базарбаев (толық), Новостройка-1 (толық), Новостройка-2 (толық), Новостройка-3 (толық), Солнечная (толық), І. Жансүгіров (толық) көшелері, "Жастар-1/1" тұрғын ауданы;
№ 465 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі, 16, "Жетісу облысының білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еркін ауылындағы Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оңтүстік-батыс қанаты).
Шекаралары: "Көктал" шағын ауданы, Амангелді (толық), Ақжол (толық), Әйтеке би (толық), Балбырауын (толық), Жаңалық (толық), Жартасты (толық), Жылкелді би (толық), Келешек (толық), Көкбастау (толық), Қарашоқы (толық), Қазыбек би (толық), М. Мәметова (толық), О. Жандосов (толық), Сатылы (толық), Төле би (толық), Т. Шевченко (толық), Үлгілі (толық), Шалқар (толық) көшелері;
№ 466 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр, 27, Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университетінің "Zhansugurov College".
Шекаралары: Талдықорған қаласы, Ақын Сара №1-ден 99-ға дейін (тақ жағы), №2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), А. Затаевич №2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), №19-дан 77-ге дейін (тақ жағы), Абай №226-дан 254-ке дейін (жұп жағы), №213-тен 239-ға дейін (тақ жағы), Абылай хан №72-ден 130-ға дейін (жұп жағы), №71-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Е. Брусиловский №41-ден 93-ке дейін (тақ жағы), №46-дан 98-ге дейін (жұп жағы), Жетісу (толық), Қапал (толық), М. Кұрманов №2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), М. Тухачевский (толық), П. Нахимов (толық), Ф. Ушаков (толық), Ш. Құдайбердиев №125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), №84-тен 156-ға дейін (жұп жағы), Шалқар (толық), Э. Тельман (толық) көшелері.

Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова, 18, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (юго-восточное крыло).
В границах: село Отенай, улицы Б. Кадыржанова (полностью), Жастар (полностью), Жарык (полностью), Жасулан (полностью), Жаналық (полностью), К. Базарбаева (полностью), Новостройка-1 (полностью), Новостройка-2 (полностью), Новостройка-3 (полностью), Солнечная (полностью), И. Жансугурова (полностью), жилой район “Жастар-1/1”;
Избирательный участок № 465
Центр: село Еркин, микрорайон “Коктал”, улица Т. Шевченко, 16, коммунальное государственное учреждение “Средняя школа № 11 имени Есжана Берликожаулы” государственного учреждения “Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования области Жетісу” (юго-западное крыло).
В границах: микрорайон “Коктал”, улицы Амангельды (полностью), Акжол (полностью), Айтеке би (полностью), Балбрауын (полностью), Жаналык (полностью), Жартасты (полностью), Жылкелды би (полностью), Келешек (полностью), Кокбастау (полностью) Карашокы (полностью), Казбек би (полностью), М. Маметовой (полностью), О. Жандосова (полностью), Сатылы (полностью), Толе би (полностью), Т. Шевченко (полностью), Улгили (полностью), Шалкар (полностью);
Избирательный участок № 466
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 27, “Zhansugurov College” Жетысуского университета имени Ильяса Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, улицы Акын Сара с № 1 по 99 (нечетная сторона), с № 2 по 98 (четная сторона), А. Затаевича с № 2 по 86 (четная сторона), с № 19 по 77 (нечетная сторона), Абая с № 226 по 254 (четная сторона), с № 213 по 239 (нечетная сторона), Абылай хана с № 72 по 130 (четная сторона), с № 71 по 119 (нечетная сторона), Е. Брусиловского с № 41 по 93 (нечетная сторона), с № 46 по 98 (четная сторона), Жетысу (полностью), Капал (полностью), М. Курманова с № 2 по 74 (четная сторона), М. Тухачевского (полностью), П. Нахимова (полностью), Ф. Ушакова (полностью), Ш. Кудайбердиева с № 125 по 181 (нечетная сторона), с № 84 по 156 (четная сторона), Шалкар (полностью), Э. Тельмана (полностью).