Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 468 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 желтоқсанда № 5835 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 360 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5403 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 323 162 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 588 мың теңге;
трансферттер түсімі 291 574 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 144 275 мың теңге;
субвенциялар 147 299 мың теңге;
2) шығындар 345 179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы профициті) (-) 22 017 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22 017 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 8 января 2020 года № 360 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 23 декабря 2020 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2020 года № 5835
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 360 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5403, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 323 162 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов 291 574 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 144 275 тысяч тенге;
субвенции 147 299 тысяч тенге;
2) затраты 345 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22 017 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22 017 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Джансенгиров
Талдықорған қалалық мәслихаты
хатшысының м.а. Б. Тустукбаев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложенияю 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата С. Джансенгиров
И.о. секретаря Талдыкорганского
городского маслихата Б. Тустукбаев