Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 64-230 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қаңтарда № 5401 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 861 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 24 861 мың теңге;
субвенциялар 4 000 мың теңге;
2) шығындар 44 876 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 304 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 304 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 80-279 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 998 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 002 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 002 мың теңге;
субвенциялар 4 000 мың теңге;
2) шығындар 51 709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 711 мың теңге;

О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2020-2022 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 64-230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 января 2020 года № 5401.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 861 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 24 861 тысяча тенге;
субвенции 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 44 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 304 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 304 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 80-279 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 44 998 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 002 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28 002 тысячи тенге;
субвенции 4 000 тысяч тенге;
2) затраты 51 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 711 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 711 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 80-279 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 711 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 80-279 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Даданбеков
Қапшағай қалалық маслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы "9" қаңтардағы № 64-230 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 80-279 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Даданбеков
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайский городской маслихат от "9" января 2020 года № 64-230
Бюджет Заречного сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 80-279 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы