Қапшағай қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 74-268 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 7 тамызда № 5593 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 63-227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5385 тіркелген, 2020 жылдың 11 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 208 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 284 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 28 624 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 254 841 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 640 484 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 10 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 8 640 474 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 355 087 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 755 693 мың теңге;
субвенциялар 2 529 694 мың теңге;
2) шығындар 13 871 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22 892 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28 334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 442 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 686 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 686 598 мың теңге.".
3-тармақтағы:
"80 305" саны "327 190" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы:
"ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге" жолы алынсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 63-227 "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28 июля 2020 года № 74-268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 августа 2020 года № 5593
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 63-227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5385, опубликован 11 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12 208 163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 284 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 624 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 254 841 тысяча тенге;
поступления трансфертов 8 640 484 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 10 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 8 640 474 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 355 087 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 755 693 тысячи тенге;
субвенции 2 529 694 тысячи тенге;
2) затраты 13 871 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22 892 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28 334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 442 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 686 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 686 598 тысяч тенге.".
В пункте 3:
цифры "80 305" заменить на цифры "327 190".
В пункте 4 исключить строку:
"обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских округах".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы, Қапшағай қалалық
мәслихат хатшысының м.а Б. Абенов
Қапшағай қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы, Қапшағай қалалық
мәслихат хатшысының м.а Б. Абенов
Қапшағай қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 74-267 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата, и.о секретаря
Капшагайского городского маслихата Б. Абенов
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата, и.о секретаря
Капшагайского городского маслихата Б. Абенов
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 28 июля 2020 года № 74-268