Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 48-287 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 5 тамызда № 5581 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 853 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 732 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 914 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 096 076 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 666 807 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 700 989 мың теңге;
субвенциялар 2 728 280 мың теңге;
2) шығындар 8 179 049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 7 953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 50 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 382 776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 382 776 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262 "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 48-287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2020 года № 5581
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 43-262 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5383, опубликован 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 6 853 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 732 006 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 914 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 096 076 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 666 807 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 700 989 тысяч тенге;
субвенции 2 728 280 тысяч тенге;
2) затраты 8 179 049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7 523 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 7 953 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 50 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 382 776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 382 776 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Кубрак
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 48-287 шешіміне қосымша
"Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың
Ішкі сыныбы
теңге)
Атауы

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата В. Кубрак
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 24 июля 2020 года № 48-287
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование