Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 55-321 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5812 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 43-262 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 тіркелген, 2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 433 707 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 903 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 967 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 505 833 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 139 273 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 638 280 мың теңге;
субвенциялар 2 728 280 мың теңге;
2) шығындар 7 547 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3 097 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 3 527 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 50 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 167 064 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 43-262 "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 55-321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5812
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 43-262 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5383, опубликован 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 6 433 707 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 903 692 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13 215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 505 833 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 139 273 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 638 280 тысяч тенге;
субвенции 2 728 280 тысяч тенге;
2) затраты 7 547 674 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3 097 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3 527 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 50 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 167 064 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 167 064 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Д. Нусупов
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 167 064 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Д. Нусупов
Секретарь Текелийского городского
маслихата Н. Калиновский

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 904
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
34 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
642 067
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
702 493
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
234 031
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229 155
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
229 155
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 876
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 876
2
Әлеуметтік көмек
419 185
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
419 185
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
288 191
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
501
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 564
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 964
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
677
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50 660
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
20 922
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 706
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 277
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 277
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 042
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 284
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 821
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 757
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 904
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
34 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
642 067
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
702 493
1
Социальное обеспечение
234 031
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229 155
005
Государственная адресная социальная помощь
229 155
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 876
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 876
2
Социальная помощь
419 185
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
419 185
002
Программа занятости
288 191
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
501
006
Оказание жилищной помощи
2 564
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 964
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
677
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50 660
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20 922
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 706
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 277
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 042
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 284
021
Капитальные расходы государственного органа
8 821
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан