Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5408 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 19-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 967 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 967 мың теңге;
2) шығындар 27 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 276 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 276 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 24.04.2020 № 59-265 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Арасан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 017 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 920 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 097 мың теңге;
2) шығындар 31 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 24.04.2020 № 59-265 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 56-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5408.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 19 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 221 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 254 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 967 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 000 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 967 тысяч тенге;
2) затраты 27 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 276 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 276 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2020 № 59-265 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Арасанского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 661 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 017 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 920 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 097 тысяч тенге;
2) затраты 31 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2020 № 59-265 (вводится в действие с 01.01.2020).

3. 2020-2022 жылдарға арналған Б. Сырттанов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 833 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 231 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 231 мың теңге;
2) шығындар 21 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 806 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 864 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 942 мың теңге;
2) шығындар 50 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 69-303 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 664 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 418 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 246 мың теңге;
2) шығындар 30 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

3. Утвердить бюджет Б. Сырттановского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 833 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 231 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 231 тысяча тенге;
2) затраты 21 833 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
4. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 50 682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 806 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28 864 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 942 тысячи тенге;
2) затраты 50 682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 69-303 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 084 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 664 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 418 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 246 тысяч тенге;
2) затраты 30 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 17 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 69-303 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 69-303 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".