Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 59-265 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5504 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5408 тіркелген, 2020 жылдың 04 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 967 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 967 мың теңге;
2) шығындар 27 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 276 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 276 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Арасан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 017 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 920 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 097 мың теңге;
2) шығындар 31 678 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 9 января 2020 года № 56-254 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2020 года № 59-265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5504
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 56-254 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5408, опубликован 04 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 221 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 254 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 967 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 000 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 967 тысяч тенге;
2) затраты 27 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 276 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 276 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Арасанского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 661 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 017 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 920 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 097 тысяч тенге;
2) затраты 31 678 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 246 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 246 мың теңге;
2) шығындар 30 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 777 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 777 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 647 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 099 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 919 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 180 мың теңге;
2) шығындар 30 647 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 206 801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 177 401 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 141 866 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35 535 мың теңге;
2) шығындар 209 218 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 502 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 246 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 246 тысяч тенге;
2) затраты 30 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 777 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 777 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Жаналыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 099 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 919 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 180 тысяч тенге;
2) затраты 30 647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 206 801 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 177 401 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 141 866 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35 535 тысяч тенге;
2) затраты 209 218 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 417 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қапал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 105 922 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 102 223 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 73 295 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 928 мың теңге;
2) шығындар 106 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 529 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 529 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаракөз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 238 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 500 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 738 мың теңге;
2) шығындар 22 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 907 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 195 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 600 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24 595 мың теңге;
2) шығындар 25 907 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 417 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Капальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 105 922 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 699 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 102 223 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 73 295 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 928 тысяч тенге;
2) затраты 106 451 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 529 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 529 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каракозского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 238 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 500 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 738 тысяч тенге;
2) затраты 22 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 195 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 600 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24 595 тысяч тенге;
2) затраты 25 907 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решениию.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".