Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 63-279 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 тамызда № 5607 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5408 тіркелген, 2020 жылдың 04 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 7, 8, 13, 14, 17-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 182 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 306 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 364 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 942 мың теңге;
2) шығындар 49 182 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 219 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 190 199 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 154 664 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35 535 мың теңге;
2) шығындар 222 016 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 9 января 2020 года № 56-254 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2020 года № 63-279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 августа 2020 года № 5607
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 56-254 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5408, опубликован 04 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 4, 7, 8, 13, 14, 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 49 182 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 48 306 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 364 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 942 тысячи тенге;
2) затраты 49 182 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
"7. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 219 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 190 199 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 154 664 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35 535 тысяч тенге;
2) затраты 222 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 417 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қапал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 132 737 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 129 038 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 100 110 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 928 мың теңге;
2) шығындар 133 266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 529 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 529 мың теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 102 019 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 53 484 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 48 535 мың теңге;
2) шығындар 103 628 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 288 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 288 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Матай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 151 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 141 634 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 136 813 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 4 821 мың теңге;
2) шығындар 151 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 417 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Капальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 132 737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 699 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 129 038 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 100 110 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 928 тысяч тенге;
2) затраты 133 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 529 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 529 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 103 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 321 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 102 019 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53 484 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 48 535 тысяч тенге;
2) затраты 103 628 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 288 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 288 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Матайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 151 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 576 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 141 634 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 136 813 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 4 821 тысяча тенге;
2) затраты 151 262 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 мың теңге.";
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Суықсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50 және 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 95 093 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 67 419 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 27 674 мың теңге;
2) шығындар 95 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 тысячи тенге.";
"17. Утвердить бюджет Суыксайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 95 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 774 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 95 093 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 67 419 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 27 674 тысячи тенге;
2) затраты 95 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 10, 19, 22, 37, 40, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Досмухамбетов
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
18. Приложения 10, 19, 22, 37, 40, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решениию.
19. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата А. Досмухамбетов
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов