Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 69-303 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5779 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 56-254 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5408 тіркелген, 2020 жылдың 04 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 5, 7, 8, 11, 14, 17-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 876 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 806 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 28 864 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 942 мың теңге;
2) шығындар 50 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 664 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 418 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 246 мың теңге;
2) шығындар 30 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 9 января 2020 года № 56-254 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2020 года № 69-303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5779
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 56-254 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5408, опубликован 04 февраля 2020 годав Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 4, 5, 7, 8, 11, 14, 17 указанного решения изложитьв новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 50 682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 876 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 806 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 28 864 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 942 тысячи тенге;
2) затраты 50 682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 084 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 664 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 418 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 246 тысяч тенге;
2) затраты 30 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 777 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 777 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 235 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 34 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 200 766 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 165 231 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35 535 мың теңге;
2) шығындар 237 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 417 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 417 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қапал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 135 552 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 131 853 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 102 925 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 28 928 мың теңге;
2) шығындар 136 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 529 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 529 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қарашілік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 718 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 441 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 277 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 32 277 мың теңге;
2) шығындар 40 211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 777 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 777 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 235 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 34 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 200 766 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 165 231 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35 535 тысяч тенге;
2) затраты 237 583 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 417 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 417 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Капальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 135 552 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 699 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 131 853 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 102 925 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 28 928 тысяч тенге;
2) затраты 136 081 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 529 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 529 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Карачиликского сельского округа на2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 39 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 441 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 277 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1000 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 32 277 тысяч тенге;
2) затраты 40 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 493 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Матай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 163 585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 154 009 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 149 188 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 4 821 мың теңге;
2) шығындар 163 637 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 мың теңге.";
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Суықсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50 және 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 100 188 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 72 514 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 27 674 мың теңге;
2) шығындар 100 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 493 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 493 тысячи тенге.";
"14. Утвердить бюджет Матайского сельского округа на2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 163 585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 576 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 154 009 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 149 188 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 4 821 тысяча тенге;
2) затраты 163 637 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 тысячи тенге.";
"17. Утвердить бюджет Суыксайского сельского округа на2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 100 962 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 774 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 100 188 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 72 514 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 27 674 тысячи тенге;
2) затраты 100 962 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 19, 22, 31, 37, 40, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 10, 13, 19, 22, 31, 37, 40, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решениию.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".