Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 63-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 қаңтарда № 5412 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 15-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшарал қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 381 194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 107 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 273 497 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 127 640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 145 857 мың теңге;
2) шығындар 396 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 184 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 80-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қабанбай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 123 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 98 640 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 127 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 67 513 мың теңге;
2) шығындар 129 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 251 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 80-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 63-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 января 2020 года № 5412.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 381 194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 107 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 273 497 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 127 640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 145 857 тысяч тенге;
2) затраты 396 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 184 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 80-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 123 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 98 640 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 67 513 тысяч тенге;
2) затраты 129 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 251 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 80-1 (вводится в действие с 01.01.2020).

3. Бескөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 113 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 83 491 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 261 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 49 230 мың теңге;
2) шығындар 120 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 110 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 80-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Достық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 182 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 149 892 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 136 531 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 361 мың теңге;
2) шығындар 189 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 831 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 80-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Ырғайты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 56 772 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 581 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42 191 мың теңге;

3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 113 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 491 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 261 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 49 230 тысяч тенге;
2) затраты 120 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 110 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 80-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 182 759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 867 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 149 892 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 136 531 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 361 тысяча тенге;
2) затраты 189 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 831 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 80-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 56 772 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 581 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 42 191 тысяча тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 24 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № 78-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 19.11.2020 № 78-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

15. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Карабеков
Мәслихат хатшысының уақытша міндеттерін атқарушы Е. Жуанышбаев
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы "9" қаңтар № 63-1 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 80-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер`

15. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата С. Карабеков
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Е. Жуанышбаев
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января
2020 года № 63-1
Бюджет города Ушарал на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 80-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы