Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 63-1 "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 74-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5624 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 63-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5412 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 351 221 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 105 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 245 682 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 99 825 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 145 857 мың теңге;
2) шығындар 366 405 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 184 мың теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 117 822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 98 640 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 127 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 67 513 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 9 января 2020 года № 63-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2020 года № 74-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5624
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 63-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5412, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 351 221 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 105 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 245 682 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 99 825 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 145 857 тысяч тенге;
2) затраты 366 405 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 184 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 117 822 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 182 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 98 640 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 67 513 тысяч тенге;

2) шығындар 123 073 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 251 мың теңге.";
"3. Бескөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 75 704 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26 474 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 49 230 мың теңге;
2) шығындар 106 416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 110 мың теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 651 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 129 892 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 116 531 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 361 мың теңге;
2) шығындар 167 482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 831 мың теңге.";
"5. Ырғайты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 56 772 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 581 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42 191 мың теңге;

2) затраты 123 073 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 251 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 99 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 704 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26 474 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 49 230 тысяч тенге;
2) затраты 106 416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 110 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 160 651 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 30 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 129 892 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 116 531 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 361 тысяча тенге;
2) затраты 167 482 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 831 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ыргайтинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 581 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 191 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 56 772 тысячи тенге;

субвенциялар 19 574 мың теңге;
2) шығындар 54 556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 071 мың теңге.";
"14. Жайпақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 645 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 52 436 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 929 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 24 507 мың теңге;
2) шығындар 53 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"19. Архарлы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 55, 56 және 57-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 813 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 002 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 287 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 715 мың теңге;
2) шығындар 19 813 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"20. Қызылащы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 58, 59 және 60-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 027 мың теңге;

субвенции 19 574 тысячи тенге;
2) затраты 54 556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 071 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 071 тысяча тенге.";
"14. Утвердить бюджет Жайпакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 53 645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 209 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 52 436 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 929 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 24 507 тысяч тенге;
2) затраты 53 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"19. Утвердить бюджет Архарлинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 55, 56 и 57 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 19 813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 811 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 002 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 287 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 715 тысяч тенге;
2) затраты 19 813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"20. Утвердить бюджет Кызылащинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 58, 59 и 60 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 973 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 027 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 027 тысяч тенге;

2) шығындар 23 000 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 55, 58-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 23 000 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 55, 58 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының2020 жылғы 13 тамыздағы№ 74-1 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихатаот 13 августа 2020 года№ 74-1

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 298
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 168
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
19 130
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-15 184
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
15 184
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
15 184
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
15 184
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
15 184
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 74-1 шешіміне 2-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы "9" қаңтардағы № 63-1 "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қабанбай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
28 298
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
9 168
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
19 130
Категория
Сумма(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-15 184
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
15 184
8
Используемые остатки бюджетных средств
15 184
01
Остатки бюджетных средств
15 184
1
Свободные остатки бюджетных средств
15 184
Функциональная группа
Сумма
(тыс,тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Алакольского районного маслихата от 13 августа 2020 года № 74-1
Приложение 4 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2020 года № 63-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы