Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 75-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5644 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 163 920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 722 583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11 592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 32 899 мың теңге;
трансферттер түсімі 16 396 846 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 794 957 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 695 608 мың теңге;
субвенциялар 5 906 281 мың теңге;
2) шығындар 22 133 026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 54 480 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73 292 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 18 812 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 7 сентября 2020 года № 75-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5644
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 62-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5395, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 19 163 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 722 583 тысячи тенге;
неналоговые поступления 11 592 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 32 899 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 396 846 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 794 957 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 695 608 тысяч тенге;
субвенции 5 906 281 тысяча тенге;
2) затраты 22 133 026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 54 480 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73 292 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 18 812 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 023 586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 023 586 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 3 023 586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 023 586 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйегі № 75-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "27" желтоқсандағы № 62-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь маслихата Алакольского районного С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 7 сентября 2020 года № 75-1
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "27" декабря 2019 года № 62-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы