Алакөл ауданы бойынша салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 333 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5781 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қарашадағы № 400 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 21.11.2024 № 400 қаулысымен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в Алакольском районе
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 27 ноября 2020 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5781. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района области Жетісу от 21 ноября 2024 года № 400
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района области Жетісу от 21.11.2024 № 400 (вводится в действие с 01.01.2025).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданы бойынша салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте по Алакольскому району согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.О. Қанағатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бекітілген жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жаканбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Алакөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ.Д. Нұрғалиев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канагатова Д.О.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января года, следующего за годом его утверждения.
Аким А. Жаканбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Алакольскому району департамента государственных доходов по Алматинской области комитета государственных доходов министерства финансов Республики Казахстан" Нургалиев К.Д.