Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 79-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5803 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 029 354 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 684 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 767 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 75 013 мың теңге;
трансферттер түсімі 16 262 280 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 35 540 мың теңге, оның ішінде:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 35 540 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 16 226 740 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 108 079 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 212 380 мың теңге;
субвенциялар 5 906 281 мың теңге;
2) шығындар 22 165 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 908 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 18 812 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2020 года № 79-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5803
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 62-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5395, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 19 029 354 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 684 294 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7 767 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 75 013 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 262 280 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 35 540 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 35 540 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 16 226 740 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 108 079 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 212 380 тысяч тенге;
субвенции 5 906 281 тысяча тенге;
2) затраты 22 165 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 908 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 18 812 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 187 265 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 187 265 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 187 265 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 187 265 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 79-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "27" желтоқсандағы № 62-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 7 декабря 2020 года № 79-1
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "27" декабря 2019 года № 62-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы