Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтарындағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 63-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 80-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5824 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтарындағы № 63-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5412 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 381 194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 107 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 273 497 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 127 640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 145 857 мың теңге;
2) шығындар 396 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 184 мың теңге.";
"2.Қабанбай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 123 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 98 640 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 127 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 9 января 2020 года № 63-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2020 года № 80-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5824
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 63-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5412, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 381 194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 107 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 273 497 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 127 640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 145 857 тысяч тенге;
2) затраты 396 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 184 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 184 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 123 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 98 640 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 67 513 мың теңге;
2) шығындар 129 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 251 мың теңге.";
"3. Бескөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 113 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 83 491 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 261 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 49 230 мың теңге;
2) шығындар 120 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 110 мың теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 182 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 32 867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 149 892 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 136 531 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 13 361 мың теңге;
2) шығындар 189 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 831 мың теңге.";
"8. Көлбай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 523 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 781 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 45 718 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 67 513 тысяч тенге;
2) затраты 129 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 251 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 113 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 491 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 261 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 49 230 тысяч тенге;
2) затраты 120 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 110 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 182 759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 32 867 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 149 892 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 136 531 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 13 361 тысяча тенге;
2) затраты 189 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 831 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кольбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 70 523 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 742 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 65 781 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 45 718 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 24 507 мың теңге;
2) шығындар 63 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"16. Ақтүбек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47 және 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 629 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 427 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 202 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 202 мың теңге;
2) шығындар 23 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"17. Ынталы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50 және 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 060 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 26 792 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 792 мың теңге;
2) шығындар 29 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"18. Қамысқала ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 52, 53 және 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 407 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 407 мың теңге;

субвенции 24 507 тысяч тенге;
2) затраты 63 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"16. Утвердить бюджет Актубекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 629 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 427 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 202 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 202 тысячи тенге;
2) затраты 23 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"17. Утвердить бюджет Ынталинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 268 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 26 792 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 792 тысячи тенге;
2) затраты 29 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"18. Утвердить бюджет Камыскалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 52, 53 и 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 817 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 407 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 407 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 46, 49, 52, 55, 61, 64, 67-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 46, 49, 52, 55, 61, 64, 67 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Абдрахманов
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 80-1 шешіміне 1-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы "9" қаңтардағы № 63-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер`

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата К. Абдрахманов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 14 декабря 2020 года№ 80-1
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "9" января 2020 года № 63-1
Бюджет города Ушарал на 2020 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы