Сапақ ауылдық округінің Бибақан ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Сапақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5461 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сапақ ауылдық округінің Бибақан ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы Сапақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сапақ ауылдық округінің Бибақан ауылындағы жаңа көшесіне "Желтоқсан" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Чигирбаев

О присвоении наименования новой улице в селе Бибакан Сапакского сельского округа
Решение акима Сапакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 9 апреля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5461
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бибакан Сапакского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Сапакского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование новой улице "Желтоқсан" в селе Бибакан Сапакского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Чигирбаев