Бақанас ауылдық округінің жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 ақпанда № 5427 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бақанас ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 08 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бақанас ауылдық округінің Бақанас ауылындағы жаңа көшелеріне "Нұртай Өксікбаев", "Мейментай Көжеков", "Сүндетбай болыс", "Ерназ Қожахметов", "Балпық би" атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бақанас ауылдық округінің әкімі Д. Төлеубек

О присвоении наименований новым улицам Баканасского сельского округа
Решение акима Баканасского сельского округа Балхашского района Алматинской области от 18 февраля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 февраля 2020 года № 5427
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Баканасского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 08 октября 2019 года, аким Баканасского сельского округа Балхашского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования новым улицам в селе Баканас Баканасского сельского округа "Нұртай Өксікбаев", "Мейментай Көжеков", "Сүндетбай болыс", "Ерназ Қожахметов", "Балпық би".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баканаского сельского округа Д. Төлеубек